Eva Perkausová trápí tělo ve fitku a spaluje povánoční kalorie. Podle lidí nemá co shazovat, protože má postavu snů

Eva Perkausová trápí tělo ve fitku a spaluje povánoční kalorie. Podle lidí nemá co shazovat, protože má postavu snů Zdroj: Profimedia

Dali jste si na Nový rok předsevzetí, že zhubnete nebo že se budete pravidelně hýbat? Rozhodně v tom nejste sami. Do novoročního hubnutí se pustila také sexy zprávařka Eva Perkausová. Moderátorčini příznivci se však před její instagramovou momentkou z fitka shodli na tom, že nemá rozhodně co shazovat.

“Pálení povánočních kalorií,” napsala Eva Perkausová stručně na svůj Instagram a zveřejnila selfie z fitness centra. Oblečená do leopardího topu a legín, které podtrhly její dokonalé tělo, vypadala skutečně úchvatně.

Ostatně, že má tato oblíbená moderátorka TV Prima postavu snů, si myslí snad všichni její příznivci. Ti se pod příspěvkem z fitka hned rozepsali o tom, že nechápou, co by Eva měla spalovat. “Jak říkal ve Třech veteránech pan Hrušínský: Přírodo, kam na to chodíš? Krása se snoubí s nádherou,” komentoval jeden instagramový fanoušek.

27letá Eva Perkausová má luxusní postavu, kterou si udržuje pravidelným pohybem. Sportovala ostatně už od dětství, kdy se věnovala baletu, gymnastice, tanci či baletu.

V současnosti nedá tato sexy moderátorka s božským tělem dopustit na cvičení ve fitness centru, chodí také pravidelně běhat. Ráda si rovněž zahraje tenis, vyrazí na kolo nebo zajezdí na bruslích. 

Jak sama Eva Perkausová podotýká, je ráda za to, že si drží stabilní váhu. I když není zastánkyní přísných diet a ráda si dopřeje, dodržuje pestrou stravu. Štíhlost má prý navíc v genech, a to po své mamince.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 4. 1. 2022 11:26 Nahlásit obsah