Kategorie Svaly

Článek
Jak efektivně procvičit bříško i zadeček zároveň? Tento cvik dělá skutečné divy!
Jak efektivně procvičit bříško i zadeček zároveň? Tento cvik dělá skutečné divy! Je vaší problémovou partií bříško a zároveň i zadeček? A rády byste tyto partie procvičovaly naráz? Tyto dvě oblasti jsou pro nás ženy velmi častým problémem a cviků, které by procvičily zároveň bříško i zadeček, příliš mnoho není, ovšem existuje jeden, který je navíc i nadmíru účinný!
Článek
Pět tibetských cviků, díky kterým posílíte celé tělo během 10 minut!
Pět tibetských cviků, díky kterým posílíte celé tělo během 10 minut! Sice do začátku prázdnin zbývá už jen pár dnů, začít se cvičením není ale nikdy pozdě, nemyslíte? Také ovšem chápeme, že ne každý z nás má čas chodit do posilovny, a proto jsme si pro vás připravili seznam 5 cviků, které můžete dělat v pohodlí domova. Navíc jsou opravdu velmi účinné.
Článek
Z toho vám bude horko! Francouzští hasiči nafotili vlastní kalendář
Z toho vám bude horko! Francouzští hasiči nafotili vlastní kalendář Pokud vám s nadcházejícím podzimem začíná být trochu chladno, tohle vás znovu rozpálí. Francouzští hasiči se rozhodli přispět na dobrou věc a vystavit svá svalnatá těla v novém kalendáři fotografa Freda Goudona. Celý…
Článek
Jak v tělocvičně rozpoznat správného muže?
Jak v tělocvičně rozpoznat správného muže? Připomíná sochu řeckého atleta a od jeho zadku by se míč odrazil jako od zdi. Ale váháte, zda je to ten pravý na schůzku a na vztah? Nezoufejte, muže totiž lze posoudit i podle toho, jak cvičí!
Článek
Masáž nebo mazlení? Nyní si můžete užívat obojí!
Masáž nebo mazlení? Nyní si můžete užívat obojí! Tyhle nové smyslné masáže vycházejí z lázeňských procedur a tak úžasně uvolňují tělo, že je milují i chlapi! Ukážeme vám, jak si spolu můžete užít jednu po druhé i doma a bude vám stačit pár minut!
(3) Načíst více