Hana Mašlíková se připravuje na závody Bikini fitness. Lidé jí píšou, že je hora svalů a vůbec jí to nesluší

Hana Mašlíková se připravuje na závody Bikini fitness. Lidé jí píšou, že je hora svalů a vůbec jí to nesluší Zdroj: Profimedia

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková pořádně pracuje na své postavě. Do silového tréninku dává v tuto chvíli vše, protože chce uspět v závodech Bikini fitness. Svou vypracovanou figuru ukázala i na Instagramu, kde se na její tělo snesla spousta kritiky. Komentující jí píšou, že tohle nemá s ženskou krásou už nic společného. Souhlasíte?

“Ke svým 40. narozeninám, které budu mít 18. 5. 2022, jsem si místo dárku nadělila výzvu. Výzvu v podobě soutěže @mr.universe_prague - kategorie Bikini fitness, která se koná dva dny po mých narozeninách 20.-22. 5. 2022. Zahájili jsme přípravu, je přede mnou nelehká cesta, ale jsem připravená projít se svým trenérem @svoboda_martin_spartangym peklem,” informovala o svém rozhodnotí začátkem února Hana Mašlíková.

Že na sobě tato modelka, moderátorka a influencerka neuvěřitelně maká, předvedla veřejně před několika dny, když na svém instagramovém účtu sdílela fotku svého vypracovaného těla. Hana Mašlíková však vůbec netušila, jakou vlnu negace tím vyvolá.

Pod Hančinou fotkou v upnutých sportovních legínách a topu se totiž objevila spousta hejtů. Lidé jí například psali, že má svalů až příliš, že ztratila ženskou krásu, že všeho moc škodí a že vypadá spíš jako chlap.

Naštěstí se našlo plno rozumných komentujících, kteří Haně Mašlíkové vyjádřili neskutečný respekt a pochválili ji za to, že je mega dříč a že se nachází ve skvělé formě. Jsou si totiž vědomi toho, že za její vypracovanou figurou stojí spousta dřiny, námahy, odříkání a hlavně disciplíny.

Dobře to vypadá... A těm, co se to nelíbí - to je look do profi soutěže, pár dní / týdnů po ní se to zase začne podobat běžnému Mašlíkovskému normálu,” vysvětlila jedna ze sledujících. “Bože, konečně chytrý člověk, děkuju!” souhlasila s ní také Hana Mašlíková.

Zdroj: Instagram.com/hanamaslikova
Autor:
Publikováno: 9. 3. 2022 10:55 Nahlásit obsah