Zimní slunovrat 2022: Nejvíce ovlivní tato znamení zvěrokruhu

Zimní slunovrat 2022: Nejvíce ovlivní tato znamení zvěrokruhu Zdroj: Shutterstock

Ve středu 21. prosince 2022 v 22:47 nastává zimní slunovrat. Po nejkratším dni v roce 2022 bude následovat i nejdelší noc a nastane astronomická zima. Zajímá vás, která znamení zvěrokruhu budou zimním slunovratem 2022 ovlivněna nejvíce? Emocionální a aktivační energii zimního slunovratu nejintenzivněji pocítí následující hvězdná znamení.

Zimní slunovrat v západní astrologii označuje nejen střídání ročních období. Během zimního slunovratu se také Slunce přesouvá do hlavního znamení Kozoroha, což je přelomový okamžik, neboť udává tón kolektivní vibrace, která potrvá další tři měsíce až do jarní rovnodennosti. Která hvězdná znamení tedy pocítí účinky zimního slunovratu 2022 nejsilněji? 

Zdroj: Shutterstock

Berani budou nabiti energií víc neb obvykle

Ambiciózní Berani jsou běžně plní energie. Příchod zimního slunovratu je však nabije ještě více než obvykle. Berani budou produktivnější a plni touhy uspět, která bude spojena jak s jejich kariérou, tak pověstí. Toto hvězdné znamení může udělat velký posun vpřed, je ale důležité, aby své jednání nejprve dobře zvážilo, přehodnotilo a vytvořilo si přesnou strategii svých dalších kroků.

Blíženci najdou novou cestu

Lidé ve znamení Blíženců pravděpodobně v posledních týdnech činili určitou sebereflexi či objevování sebe sama. V souvislosti s tím přemýšleli, jak opustit staré touhy nebo způsoby a jak se dostat k vytyčenému cíli jinak. Právě období zimního slunovratu je pro Blížence ideálním časem k tomu, jak tento proces dotáhnout do konce. I když budou mít Blíženci pocit, že prožívají krizové období, pokud se vydají správným směrem, štěstí bude stát na jejich straně.

Zdroj: Shutterstock Střelci budou mít své srdce na dlani

V době zimního slunovratu se měsíc nachází ve znamení Střelce. U lidí narozených v hvězdném znamení Střelce vyvěrají v tomto období na povrch jejich emoce. Pro Střelce tak nastává příležitost, jak mít své srdce pro druhé na dlani. Ať už jsou single, nebo zadaní, dostávají v tomto období šanci na romantičtější život. Pokud se Střelci naučí své touhy vyjadřovat otevřeněji a klidněji, udělají obrovský krok k lepšímu ve svých partnerských vztazích. 

Kozorohové budou ve svém živlu

S příchodem zimního slunovratu nastává Kozorohům “jejich” sezona. Lidé ve znamení Kozoroha budou ve svém živlu. Budou energičtější a začnou ještě více pracovat na dosažení cílů, které si vytyčili. Navzdory tomu by Kozorohové neměli dělat směrem ke své budoucnosti příliš odvážné či zbrklé kroky. Nejprve by si měli vše dobře promyslet. 

Zdroj: Wellandgood.com
Autor:
Publikováno: 21. 12. 2022 09:03 Nahlásit obsah