Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Herečka Aneta Krejčíková se předvedla v rudém spodním prádle. Hvězda Ulice vypadá i po dvou porodech perfektně

Herečka Aneta Krejčíková se předvedla v rudém spodním prádle. Hvězda Ulice vypadá i po dvou porodech perfektně Zdroj: Shutterstock

Herečka Aneta Krejčíková, která se proslavila účinkováním v nekonečném seriálu Ulice, má i po dvou dětech skvělou postavu. Kdo pochyboval, že tomu tak je, po zhlédnutí aktuální Anetiny fotky na Instagramu změnil názor. Herečka se ukázala v celé své kráse v červeném spodním prádle a vypadá naprosto fantasticky.

Aneta Krejčíková, kterou znáte nejen z nováckého seriálu Ulice, ale i z show Tvoje tvář má známý hlas, je hrdou maminkou dvou dětí. Se svým snoubencem Ondřejem Rančákem vychovává syna Bena, který se narodil v září 2018 a dceru Antonii, která přišla na svět v dubnu 2020.

Aneta Krejčíková je v současnosti maminkou na plný úvazek a mateřství ji neskutečně svědčí. Sympatická hvězda seriálu Ulice, v němž si zahrála roli Gábiny Pumrové, jenom kvete a vypadá ženštěji než kdy před tím.

Své fanoušky o tom nyní přesvědčila instagramovým postem, na němž se předvedla sexy fotkou ve svůdně rudém spodním prádle. Nelze si nevšimnout, že Aneta Krejčíková i po dvou dětech, které měla těsně po sobě, vypadá opravdu perfektně.

Ženskost z Anety Krejčíkové jenom čiší. Tato krásná žena se navíc pod svou fotkou v červeném prádle rozhodla veřejně promluvit také o menstruačním tabu. Podle Anety je naopak menstruace dar, kterého by si měla každá žena vážit.

"Menstruace už není takové tabu jako dřív. Je to dar! Každý měsíc, únava, nasranost, podrážděnost, dříve i bolest. Ale my se čistíme, holčičky. Všechno dává smysl, ptž tělo jede sakra bomby. To MY jsme zapomněli brát náš životní čas v potaz, protože práce, protože peníze, protože nemůžu si dovolit odpočívat!!! Blbost! Měly bychom se přizpůsobit našemu tělu, rytmu, cyklu... Dříve jsem měla bolestivý 'měsíčky'. Holky, víte, co mi pomohlo? Začala jsem ji brát jako POSVÁTNÝ DAR," rozepsala se Aneta Křejčíková na svém instagramovém profilu.

"Rozumím, že je to na někoho moc ezo, nebo to někomu nepomůže, protože má ještě třeba jiný problém, co je třeba řešit, ale je logické, že když s něčím neustále bojuju, tak mě to vysiluje! Přijmout to, že žiju v cyklech. Dovolit si být unavená a podrážděná a tím pádem se jít místo uklízení natáhnout a pustit si třeba (s dětma) pohádku,” napsala dále o svém postoji k menstruaci oblíbená herečka z Ulice.

Autor:
Publikováno: 5. 5. 2021 09:49 Nahlásit obsah