Kategorie Menstruace

Článek
Koupání při menstruaci v moři: Co dělat a jak často měnit tampon?
Koupání při menstruaci v moři: Co dělat a jak často měnit tampon? Dovolená u moře s menstruací je pro každou ženu a dívku velmi nepříjemná kombinace. Ovšem, když už se tak přihodí, je to výzva, se kterou se pokuste s nadhledem vypořádat. Jak je to tedy s koupáním při menstruaci v moři? Dáme vám tipy na to, jak si užít radovánky v mořské vodě bez omezení.
Článek
Placené menstruační volno: V Česku nepředstavitelné, ve Španělsku uzákoněná realita
Placené menstruační volno: V Česku nepředstavitelné, ve Španělsku uzákoněná realita Skoro jedna pětina žen trpí během menstruace silnými bolestmi a křečemi, které jim znemožňují každodenní fungování. Právě proto schválili nově ve Španělsku zákon o placeném menstruačním volnu, který usnadní život pracujícím ženám a dívkám, které se potýkají právě se silnými menstruačními bolestmi.
Článek
Trik na oddálení menstruace: Opravdu funguje pití vody s citronem?
Trik na oddálení menstruace: Opravdu funguje pití vody s citronem? Citron a menstruace. Jak to vůbec jde dohromady? Jestli se každý měsíc trápíte silnou menstruací, anebo chcete krvácení kvůli dovolené na několik dnů odsunout, pijte pravidelně vodu s citronovou šťávou. Jen sama na sobě poznáte, zda tento léty osvědčený fígl našich babiček opravdu funguje, nebo ne.
Článek
7 nebezpečných chyb, které ženy dělají při používání tamponů
7 nebezpečných chyb, které ženy dělají při používání tamponů Některé ženy nedají na nošení tamponů dopustit, především v letních měsících je tampon komfortnější než vložka. Jenže při nošení tamponů se ženy dopouštějí více chyb než u normálních vložek. V některých případech může být tato zanedbaná péče pro jejich zdraví opravdu nebezpečná.
Článek
Přibírání během menstruace: Proč během svých dnů máme až o dvě kila navíc?
Přibírání během menstruace: Proč během svých dnů máme až o dvě kila navíc? Vypozorovala jste, že během svých dnů často bojujete se zapínáním džínsů a i ostatní kousky oblečení jsou vám těsnější nežli obvykle? Ne, opravdu to není jenom ve vaší hlavě, podle lékařů během menstruace přibíráme na váze až o dva kilogramy! Za nárůst váhy přitom nemůžou jenom hormony, ale i další faktory, na které se podíváme zblízka.
Článek
Rady gynekologů, které vám ulehčí vaše ženství
Rady gynekologů, které vám ulehčí vaše ženství Jakmile se z dívky stane žena, je na čase, aby navštívila svého gynekologa, který se stane velmi důležitým člověkem v jejím životě. A právě na rady gynekologů bychom měly dávat téměř v každé situaci. Co nám tedy tito odborníci radí?
Článek
Málo známá fakta o menstruaci: Co vše odhalily vědecké studie?
Málo známá fakta o menstruaci: Co vše odhalily vědecké studie? Menstruace se nás žen týká každý měsíc. Ovšem, i když si myslíme, že ji známe jako své boty, dokáže nás v mnohém překvapit. Dokazují to i některé vědecké studie, které o menstruaci odhalily spoustu zajímavých věcí. O některých z nich jste rozhodně neměla ani tušení.
Článek
Jak vyvolat menstruaci přírodní cestou a bez hormonů: Pomocí bylinek i červeného vína
Jak vyvolat menstruaci přírodní cestou a bez hormonů: Pomocí bylinek i červeného vína Chystáte se na dovolenou a potřebujte svou menstruaci uspíšit, aby vám nepřitěžovala během radovánek u moře? Anebo se vám menstruace nedostavila přesně v termínu, kvůli čemuž jste lehce nervózní? Nemusíte hned chodit k lékaři na vyvolávací injekci. Menstruaci zkuste na místo hormonů vyvolat přírodní cestou. Co konkrétně vaši menstruaci uspíší?
(11) Načíst více