Kategorie Menstruace

Článek
Za zpožděnou menstruací nemusí stát pouze těhotenství. Faktory, které ovlivňují cyklus
Za zpožděnou menstruací nemusí stát pouze těhotenství. Faktory, které ovlivňují cyklus Zpožděná menstruace je v první řadě signálem těhotenství, ovšem ne vždy tomu tak musí být. Někdy se „naše dny“ nemusejí dostavit z mnoha různých důvodů, na které se dnes společně podíváme. Jedno je však jisté, jakmile se menstruace nedostaví, ať už pouze jednou či opakovaně, je to důvod k návštěvě lékaře.
Článek
Co dělat, a co naopak nedělat během menstruace? Tohle by měla znát každá
Co dělat, a co naopak nedělat během menstruace? Tohle by měla znát každá Jednou za měsíc nás ženy navštíví nepříjemné období, které se snažíme přežít co nejpohodlněji. Ano, myslíte správně, je to menstruace. Některé ženy však toto období sotva zaznamenají, jiné se naopak svíjejí bolestí od prvního dne. A proč tomu tak je? To bohužel nikdo neví. My ale víme, které věci během tohoto období dělat a naopak i nedělat!
Článek
Barva menstruace? I ta mnoho vypoví o vašem zdravotním stavu!
Barva menstruace? I ta mnoho vypoví o vašem zdravotním stavu! Menstruace bohužel do ženského světa neodmyslitelně patří. Ačkoliv víme, že je to opravdu ožehavé a citlivé téma, je důležité, abyste věděly, že i barva krve během vašich měsíčků vám toho o vašem zdraví dokáže vypovědět víc, než byste si myslely.
Článek
Málem zemřela, protože špatně použila tampón. Teď chtějí všechny ostatní varovat!
Málem zemřela, protože špatně použila tampón. Teď chtějí všechny ostatní varovat! O tom zda jsou tampóny pro nás ženy v průběhu menstruace škodlivé či ne, se vedou již delší dobu opravdu vášnivé debaty. Jedna půlka žen by si své dny bez nich nedokázala představit a ta druhá je bez rozmyšlení zamítne. Jenže jak se říká – „na každém šprochu pravdy trochu“.
Článek
Co se stane s vaším poprsím, když si na ně přiložíte listy zelí? Budete mile překvapená!
Co se stane s vaším poprsím, když si na ně přiložíte listy zelí? Budete mile překvapená! Sice jsou pro nás ženy prsa symbolem ženskosti, ovšem někdy nás umí pěkně potrápit a to tak, že nás začnou opravdu nepříjemně bolet. Většinou tomu tak je při kojení, ale může se stát, že některé ženy bolí prsa i před menstruací. My pro vás však máme dnes jeden tip, jak si od této bolesti ulevit.