Jak odstranit umělé nehty rychle a bezbolestně? Zkuste trik s mýdlovou vodou a arganovým olejem

Jak odstranit umělé nehty rychle a bezbolestně? Zkuste trik s mýdlovou vodou a arganovým olejem Zdroj: Shutterstock

Chybí vám služby salonů krásy, které zavřela coronavirové krize? Bohužel vám nezbývá nic jiného než si poradit svépomocí. Zvlášť pokud máte udrůstající umělé nehty, jistě přemýšlíte, jak je rychle a bezbolestně odstranit. Máme pro vás jednoduchý tip jak na to.

Odstraňování umělých nehtů může zabolet

Vzhledem k tomu, že salony krásy musely v Česku zavřít své brány, současná doba přeje přirozenosti. Ženy a dívky chtě nechtě sundávají své umělé řasy a prodloužené vlasy. Rovněž také řeší, co s odrostlými umělými nehty.

Sundat akrylové nehty je náročný úkon, který může nepěkně zabolet. Aby tomu tak nebylo, máme pro vás užitečný tip jak rychle a bezbolestně odstranit umělé nehty svépomocí. A to bez zdlouhavého mechanického pilování nebo nezdravého namáčení prstů v acetonu. Jakým způsobem tedy snadno sundáte akrylové nehty? 

Zdroj: Shutterstock Snadné odloupnutí umělých nehtů? Za 30 minut je hotovo

Na sociálních sítích v současné době koluje užitečný trik na odstraňování umělých nehtů, které si pochvaluje spousta žen. Chcete tento trik také vyzkoušet? Postup je velmi jednoduchý. Připravte si mističku s teplou mýdlovou vodou, do které dejte několik kapek arganového oleje.

Do připraveného roztoku namočte všechny své prsty a vyčkejte třicet minut. Poté prsty vyndejte a jemně přitlačte na svoje umělé nehty. Měly by se vám postupně velmi lehce odloupnout.

Zdroj: Shutterstock Trik s arganovým olejem je populární na TikToku

Na chytrý trik s mýdlovou vodou a arganovým olejem upozornila společnost Sugarclaws, která se specializuje na prodej akrylových nehtů. Tato organizace zveřejnila na TikToku přesný návod, jak by si ženy měly s pomocí mýdlové vody a arganového oleje počínat při odstraňování umělých nehtů. Tutoriál od Sugarclaws je mezi ženami velmi populární, dosud má více než 48 milionů zhlédnutí.

Co když nemáte arganový olej zrovna po ruce? Ženy, které tento trik při odstraňování svých umělých nehtů vyzkoušely, podotýkají, že můžete vyzkoušet i jiný druh rostlinného oleje. Kombinace teplé mýdlové vody a několika kapek vybraného oleje podle nich funguje naprosto stejně, a i v tomto případě se umělých nehtů zbavíte rychle a bezbolestně.

Autor:
Publikováno: 2. 3. 2021 15:16 Nahlásit obsah