Kategorie Jednoduchý trik

Článek
Jednoduchý trik, který vám pomůže od bolesti hlavy do 2 minut
Jednoduchý trik, který vám pomůže od bolesti hlavy do 2 minut Máte před sebou celý den, kdy toho máte na vyřizování tolik, že nevíte kam dřív skončit a najednou je tady - šílená bolest hlavy, která přišla právě v nevhod. Naštěstí pro vás máme super jednoduchý trik, který vám zabere jen 2 minuty a rázem bude po bolesti!
Článek
Jak použít pečicí papír, aby se nekroutil? Vyzkoušejte jednoduchý trik se zmačkáním a vodou
Jak použít pečicí papír, aby se nekroutil? Vyzkoušejte jednoduchý trik se zmačkáním a vodou Pečicí papír je univerzálním pomocníkem při pečení dortů, moučníků, ale i zeleniny nebo masa. Jistě jste si už ale někdy položili otázku, jak dát pečící papír do formy, aby se nekroutil a nedělal neplechu. Aby pečicí papír dokonale přilnul k plechu nebo také k dortové formě, vyplatí se znát následující trik, který si nebudete moci vynachválit.
Článek
Jak odměřit porci špaget na osobu? Zvládnete to díky několika trikům
Jak odměřit porci špaget na osobu? Zvládnete to díky několika trikům Uvařit špagety je poměrně jednoduchá záležitost. Co nám všem ale často dělá problém, je odhadnout správné množství špaget na jednu porci. Často se tak stává, že špaget uvaříme víc, než potřebujeme, a zbytečně nám v hrnci zbydou. Jak tedy odměřit porci špaget na osobu? Vyzkoušejte následující osvědčené vychytávky.
Článek
Nebaví vás odlakovávání nehtů? Díky tomuto triku to už bude hračka
Nebaví vás odlakovávání nehtů? Díky tomuto triku to už bude hračka Přiznejme si, dámy, které z nás by se chtělo po náročném a dlouhém dni, poté co přijdeme domů z práce, si ještě dělat manikúru? Asi žádné, že? My pro vás máme ale trik, jak si rychle, účinně a především téměř bez práce odlakovat nehty během pár sekund!
Článek
Jak odstranit umělé nehty rychle a bezbolestně? Zkuste trik s mýdlovou vodou a arganovým olejem
Jak odstranit umělé nehty rychle a bezbolestně? Zkuste trik s mýdlovou vodou a arganovým olejem Chybí vám služby salonů krásy, které zavřela coronavirové krize? Bohužel vám nezbývá nic jiného než si poradit svépomocí. Zvlášť pokud máte udrůstající umělé nehty, jistě přemýšlíte, jak je rychle a bezbolestně odstranit. Máme pro vás jednoduchý tip jak na to.