Dara Rolins se pochlubila společnou fotkou s dcerou Laurou. Z roztomilé holčičky vyrostla krásná slečna

Dara Rolins se pochlubila společnou fotkou s dcerou Laurou. Z roztomilé holčičky vyrostla krásná slečna Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Dara Rolins má být na co hrdá. Její dcera Laura už dávno není malou holčičkou. Z děvčátka vyrostla v opravdu krásnou slečnu, která má svůj dechberoucí půvab zaručeně v genech. Že svou krásu zdědila po mamince, dokazuje nejnovější společná fotka, kterou Dara Rolins zveřejnila na Instagramu.

Dara Rolins se stala hrdou maminkou 5. března 2008, kdy přivedla na svět dceru Lauru. Jejím tátou je frontman kapely Wohnout Matěj Homola. Ač už s ním Dara Rolins dlouhá léta nežije, výborně spolu vycházejí a jako Lauřini rodiče spolu fungují perfektně.

Čas běží jako voda a z malé holčičky Laury vyrostla krásná dívka, která toho má hodně jak z maminky, tak z tatínka. Jak je vidno, po své mamince Daře Laura zdědila půvab, protože je na ni radost pohledět.

Zpěvačka Dara Rolins vyvolala na Instagramu obrovský poprask, když zveřejnila nejnovější společnou fotku se svou dcerou Laurou. Tento snímek vznikl přesně v den, kdy Dara slavila své 49. narozeniny.

Pod společnou fotkou Dary Rolins a její takřka 14leté dcery Laury se objevila spousta obdivných komentářů. Sledující vyzdvihují, že Laura už dávno není malou “Lolinkou”, ale krásnou mladou slečnou. Někteří lidé nadhazují otázku, jak je to možné, že tak rychle vyrostla.

“Pardon, malá Laura se kdy stala velkou?”, “A Lola, jaká je nádherná. Však to už není maličká Lola. Krásná.”, “Z dcery roste nádherná mladá dáma.”, “Tak to už není malá “Lolinka”, waaaaaou, krásná mladá slečna.” - tyto a jim podobné obdivné komentáře napsali lidé pod nejnovější fotku maminky Dary Rolins a její dcery Laury. Sluší jim to, co říkáte?

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 10. 12. 2021 12:00 Nahlásit obsah