Kategorie Dara Rolins

Článek
Dara Rolins dostala sodu za fotku v tílku bez podprsenky. Měla byste se oblékat přiměřeně věku, vzkázali jí lidé
Dara Rolins dostala sodu za fotku v tílku bez podprsenky. Měla byste se oblékat přiměřeně věku, vzkázali jí lidé Zpěvačka Dara Rolins oslaví letos v prosinci už 50 let. Udržuje se ale ve formě, a tak se může pochlubit perfektní postavou, kterou by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Ač své dokonalé tělo ráda dává na odiv, tentokrát to ale dle fanoušků přehnala. Ukázala se totiž v tílku bez podprsenky, ze kterého jí vykukovaly bradavky.
Článek
Valentýn českých a slovenských celebrit: Kdo slavil single a kdo dostal romantické vyznání lásky?
Valentýn českých a slovenských celebrit: Kdo slavil single a kdo dostal romantické vyznání lásky? Svatý Valentýn je svátkem všech zamilovaných. 14. února si vyznávaly veřejně lásku také některé slavné páry. Třeba na takovém Instagramu se to romantickými fotkami a vyznáními lásky jenom hemžilo. Některé celebrity však Valentýnu vůbec neholdují. Kdo letos na svátek všech zamilovaných zcela zanevřel a napsal na Instagramu jasný vzkaz?
Článek
Dara Rolins ukázala vypracované břicho. Někteří lidé ji zkritizovali, že vypadá jako chlap
Dara Rolins ukázala vypracované břicho. Někteří lidé ji zkritizovali, že vypadá jako chlap Zpěvačka Dara Rolins na své postavě neuvěřitelně maká. I když má rok před padesátkou, její dokonalé tělo by jí záviděla i lecjaká dvacítka. Že se má Dara čím pochlubit, předvedla fotkou svého odhaleného bříška, které ukázala na svém Instagramu. Kromě pochval si však vysloužila i kritické komentáře, v nichž stálo, že vypadá jako chlap.
Článek
Dara Rolins pod palbou haterů: Na Instagramu si ji dobírali kvůli obličeji
Dara Rolins pod palbou haterů: Na Instagramu si ji dobírali kvůli obličeji Na Daru Rolins dokážou být lidé mnohdy velmi nepříjemní. Zpěvačka se tentokrát dostala pod palbu kritiky kvůli fotce, kterou zveřejnila na Instagramu. Daru Rolins lidé nepříjemně hejtovali kvůli její tváři, která je prý umělá a opuchlá. Co si o tom myslíte?
Článek
Dara Rolins se pochlubila společnou fotkou s dcerou Laurou. Z roztomilé holčičky vyrostla krásná slečna
Dara Rolins se pochlubila společnou fotkou s dcerou Laurou. Z roztomilé holčičky vyrostla krásná slečna Zpěvačka Dara Rolins má být na co hrdá. Její dcera Laura už dávno není malou holčičkou. Z děvčátka vyrostla v opravdu krásnou slečnu, která má svůj dechberoucí půvab zaručeně v genech. Že svou krásu zdědila po mamince, dokazuje nejnovější společná fotka, kterou Dara Rolins zveřejnila na Instagramu.