Dara Rolins ukázala vypracované břicho. Někteří lidé ji zkritizovali, že vypadá jako chlap

Dara Rolins ukázala vypracované břicho. Někteří lidé ji zkritizovali, že vypadá jako chlap Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Dara Rolins na své postavě neuvěřitelně maká. I když má rok před padesátkou, její dokonalé tělo by jí záviděla i lecjaká dvacítka. Že se má Dara čím pochlubit, předvedla fotkou svého odhaleného bříška, které ukázala na svém Instagramu. Kromě pochval si však vysloužila i kritické komentáře, v nichž stálo, že vypadá jako chlap.

Dara Rolins má díky pravidelnému cvičení a zdravému stravování dokonalou postavu. Že na sobě opravdu tvrdě maká, nyní předvedla i na svém instagramovém profilu, na kterém sdílela fotku své postavy v kalhotách a sportovní podprsence. Právě na tomto snímku nešlo přehlédnout její perfektně vyrýsované břicho.

Spousta žen oblíbenou zpěvačku pochválila, že právě na této části jejího těla je poznat odříkání a tvrdá dřina při cvičení. Pod příspěvkem se však objevilo dost závistivých a nepřejícných komentářů, které zpěvaččino vypracované břicho naopak odsoudily.

“Za mě ne, sorry, tvrdé, chlapské.”, “Úplně jak chlap dole to tělo.”, “Daro, to už vůbec není hezké. Všeho moc škodí.” objevilo se například v komentářích.

Dara Rolins, která se v showbyznysu pohybuje už desítky let, si už dávno zvykla na to, že lidé někdy až přespříliš řeší její tělo. A jak to tradičně bývá, každému se líbí něco jiného.

Většina sledujících však zpěvaččinu postavu a zvlášť břicho pochválila. “Za mě dokonalá. Ukázka tvrdé práce a sebedisciplíny.”, “Vzor spousty žen, tvrdá práce.”, “Whauu, je vidět dřina, vytrvalost, chtíč a cíl. Paráda.”  zaznělo například. Lidé Daře Rolins také psali, ať si rozhodně nedělá nic z nenávistných komentářů, protože závist je hrozná vlastnost a ten, kdo závidí, vesměs není sám šťastný.

Zdroj: Instagram

Autor:
Publikováno: 20. 1. 2022 09:54 Nahlásit obsah