Dara Rolins pod palbou haterů: Na Instagramu si ji dobírali kvůli obličeji

Dara Rolins pod palbou haterů: Na Instagramu si ji dobírali kvůli obličeji Zdroj: Profimedia

Na Daru Rolins dokážou být lidé mnohdy velmi nepříjemní. Zpěvačka se tentokrát dostala pod palbu kritiky kvůli fotce, kterou zveřejnila na Instagramu. Daru Rolins lidé nepříjemně hejtovali kvůli její tváři, která je prý umělá a opuchlá. Co si o tom myslíte?

Zpěvačka Dara Rolins před několika dny na svém instagramovém účtu sdílela fotku, kterou evidentně spoustu lidí zvedla ze židle. Pod tímto příspěvkem se objevila řada nepříjemných komentářů, v nichž se Dařini sledující negativně vyjadřovali k jejímu vzhledu.

Obličej Dary Rolins je podle těchto haterů nepřirozený, umělý a opuchnutý, další zlé jazyky zpěvačku přirovnávaly k voskové figuríně.

“Co se vám stalo s tváří?”, “Ta fotka je moc špatná.”, “Darinko, nevím, jestli se mi to jenom zdá, ale máte nějak divně vyretušovanou tvář.”, “Nic ve zlém, ale takto jsem vypadala, když jsem měla alergickou reakci na pistácie. Fakt, bez srandy.” Takové a jim podobné kritické komentáře jsou k přečtení pod Dařiným příspěvkem.

Dara Rolins však komenty svých haterů nevymazala a zdá se, že je nad věcí. Již v minulosti totiž podotkla, že nad komentáři, kde lidé píšou, že je taková nebo onaká, se vždy jenom zasměje.

V každém případě si nechala Dara Rolins na podzim roku 2020 na klinice plastické chirurgie v ukrajinském Kyjevě počtvrté v řadě chirurgicky upravit nos. Za tento zákrok byla svými fanoušky velmi kritizovaná. Lidé dokonce hejtovali, že se přestala sama sobě podobat.  

Dara Rolins následně zdůraznila, že tato operace nosu proběhla ze zdravotních důvodů. A to za účelem zprůchodnění nosní dírky, kterou nemohla dlouhé roky dýchat. 

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 14. 1. 2022 09:25 Nahlásit obsah