Kategorie Plastická operace

Článek
Influencerka si nechala upravit přirození ve stylu panenky Barbie. Je tato plastická operace přes čáru?
Influencerka si nechala upravit přirození ve stylu panenky Barbie. Je tato plastická operace přes čáru? Barbiemánie zachvátila celý svět. Některé ženy se oblékají a malují ve stylu panenky Barbie, jiné jdou ještě dál. Tak jako dánská influencerka Gitte Von G, která podstoupila plastickou operaci, díky které získala přirození ve stylu panenky Barbie. Co si pod tímto úkonem vůbec představit?
Článek
Lela Vémola se pochlubila novým nosem. Co na něj říkáte?
Lela Vémola se pochlubila novým nosem. Co na něj říkáte? Manželka bijce Karlose Vémoly odcestovala začátkem letošního října do Íránu, kde kromě úpravy očních víček podstoupila plastickou operaci nosu. Nyní se s výsledkem pochlubila na svém oficiálním instagramovém účtu. Co na nový nos Lely Vémoly říkáte? Povedl se?
Článek
Lela Vémola odletěla do Íránu. Nechala si udělat nový nos a spravit víčka
Lela Vémola odletěla do Íránu. Nechala si udělat nový nos a spravit víčka Manželka bijce Karlose Vémoly se úpravami svého zevnějšku nikdy netajila. Lela Vémola tentokrát otevřeně informovala o tom, že odcestovala do Íránu, kde podstoupila plastickou operaci nosu a víček. Proč se obrátila zrovna na specialisty v této blízkovýchodní zemi? V případě svého nosu chtěla napravit to, co podle ní lékaři v Evropě zanedbali.
Článek
Lela Ceterová si nechala vymodelovat novou tvář. V rámci příprav na blížící se svatbu s Karlosem Vémolou
Lela Ceterová si nechala vymodelovat novou tvář. V rámci příprav na blížící se svatbu s Karlosem Vémolou Svatba Lely Ceterové a Karlose Vémoly již pomalu klepe na dveře. Slovenská playmate proslulá řadou plastických operací chce být na tuto událost, která proběhne koncem července 2022, opravdu dokonalá. Jak Lela Ceterová prozradila na svém Instagramu, nechala si proto vymodelovat novou tvář.
Článek
Lucie Benešová má po plastické operaci horních víček. Neskutečně omládla
Lucie Benešová má po plastické operaci horních víček. Neskutečně omládla Herečka Lucie Benešová v polovině ledna absolvovala plastickou operaci horních víček. Na svém instagramovém profilu sdílela fotky předtím a po a nelze si nevšimnout, že rozdíl je opravdu znatelný. Jak podotýkají hereččini fanoušci, Lucie Benešová díky operaci horních víček neboli blefaroplastice neskutečně omládla.
Článek
Dara Rolins pod palbou haterů: Na Instagramu si ji dobírali kvůli obličeji
Dara Rolins pod palbou haterů: Na Instagramu si ji dobírali kvůli obličeji Na Daru Rolins dokážou být lidé mnohdy velmi nepříjemní. Zpěvačka se tentokrát dostala pod palbu kritiky kvůli fotce, kterou zveřejnila na Instagramu. Daru Rolins lidé nepříjemně hejtovali kvůli její tváři, která je prý umělá a opuchlá. Co si o tom myslíte?
Článek
Rodiče jí našetřili na studia, šla raději na plastiku. Mladá Němka se z šedé myšky přeoperovala na Barbie
Rodiče jí našetřili na studia, šla raději na plastiku. Mladá Němka se z šedé myšky přeoperovala na Barbie Dvacetiletá Jessica Bunnington, která pochází z malé německé vesničky, šla za svým snem. Jelikož od dětství milovala dokonalé Barbie panenky, v dospělosti se stala díky plastikám jednou z nich. Využila peníze, které jí rodiče našetřili na studia. Jessicu, která si říká Jessy Bunny, nyní nepoznávají ani její nejbližší přátelé.
Článek
Lela Ceterová má za sebou další úpravy. Tvář si nově vylepšila čtyřmi estetickými zákroky
Lela Ceterová má za sebou další úpravy. Tvář si nově vylepšila čtyřmi estetickými zákroky Slovenská playmate Lela Ceterová se na Instagramu pochlubila další estetickou úpravou svého zevnějšku. Snoubenka českého MMA zápasníka Karlose Vémoly, s nímž má dceru Lili, nepatří k zastánkyním přirozeného vzhledu. Svými úpravami se však netají. Co si na svém těle nechala vylepšit tentokrát?
Článek
Natálka ze Svatby na první pohled má nová prsa velikosti čtyři. Plastiku podstoupila začátkem února
Natálka ze Svatby na první pohled má nová prsa velikosti čtyři. Plastiku podstoupila začátkem února Zajímá vás, jak se v současnosti má Natálka ze Svatby na první pohled? Ukrajinská kráska Natália Mykytenko si aktuálně nechala udělat silikonová prsa. Novými ňadry ve vysněné velikosti čtyři se nyní pochlubila na svém Instagramu. Co říkáte, sluší jí to?
(2) Načíst více