Kategorie Plastická operace

Článek
„Chci nová prsa, ale…” 5 nejčastějších mýtů o implantátech
„Chci nová prsa, ale…” 5 nejčastějších mýtů o implantátech Také si někdy povzdechnete nad fotografiemi krásných dívek, když sklouznete očima k jejich dekoltu? Některým z nás příroda nadělila málo, jiné byly sice s nadílkou spokojené, ale čas, diety a děti se na vzhledu výstřihu negativně podepsaly.
Článek
Modelka Carla Bellucci šetří své 14leté dceři na plastickou operaci: Na vzdělání podle ní nezáleží, v životě je prý důležitější dokonalý vzhled
Modelka Carla Bellucci šetří své 14leté dceři na plastickou operaci: Na vzdělání podle ní nezáleží, v životě je prý důležitější dokonalý vzhled Maminky jsou různé. Ale takovou mámu, jako je britská modelka Carla Bellucci, byste asi mít nechtěli. Tato žena otevřeně tvrdí, že škaredí lidé to nikam nedotáhnou. Proto plánuje, že její 14letá dcera už za pár let podstoupí svou první plastickou operaci. Na plastiku jí dokonce měsíčně šetří nemalou částku. Co na přístup této ženy říkáte?
Článek
Bývala takto krásná, ale i tak chtěla plastiku obličeje. Zákrok se však nezdařil a přemýšlela kvůli tomu o sebevraždě…
Bývala takto krásná, ale i tak chtěla plastiku obličeje. Zákrok se však nezdařil a přemýšlela kvůli tomu o sebevraždě… Nejedna z nás buďto již plastickou operaci podstoupila anebo o ní již delší dobu přemýšlí. Právě mezi takovými ženami, které o plastické operaci sní, byla i Carol Bryan z Floridy. Ačkoliv na svůj věk vypadala velmi dobře, toužila být pro muže opět přitažlivá, a proto se rozhodla pro menší kosmetické úpravy.
Článek
Jak čas měnil tvář Michaela Jacksona
Jak čas měnil tvář Michaela Jacksona Před čtyřmi lety zesnul Michael Jackson, světově proslulý popový zpěvák, tanečník, choreograf, skladatel a mecenáš umění. Jeho hity dobyly svět, jeho měsíční chůze je nenapodobitelná. Král popu byl nejen nadaný ve všech…