Influencerka si nechala upravit přirození ve stylu panenky Barbie. Je tato plastická operace přes čáru?

Influencerka si nechala upravit přirození ve stylu panenky Barbie. Je tato plastická operace přes čáru? Zdroj: Shutterstock

Barbiemánie zachvátila celý svět. Některé ženy se oblékají a malují ve stylu panenky Barbie, jiné jdou ještě dál. Tak jako dánská influencerka Gitte Von G, která podstoupila plastickou operaci, díky které získala přirození ve stylu panenky Barbie. Co si pod tímto úkonem vůbec představit?

Influencerka Gitte Von G je v Dánsku známou milovnicí plastických operací. Netají se tím, že si nechala zvětšit prsa, má výplně rtů, liposukci, implantáty hýždí, operovaná oční víčka nebo lifting tváře. Do úprav svého těla investovala již 70 tisíc liber, tedy v přepočtu 2 miliony korun, a stále přemýšlí nad tím, co dalšího by na sobě mohla ještě zlepšit.

Při proměně svého zevnějšku se Gitte Von G nejnověji inspirovala slavnou panenkou Barbie. Rozhodla se totiž, že podstoupí plastickou operaci, která není vůbec standardní. Jakým způsobem se panence Barbie konkrétně přiblížila?

Dánská influencerka si upravila chirurgické své přirození ve stylu Barbie tak, že si nechala odstranit své vnitřní stydké pysky. Zajímá vás, jak vypadá výsledek? Podle slov Gitty Von G úplně stejně jako přirození ikonické panenky.

Tato dánská modelka svou proměnu odstartovala, když jí bylo pouhých 18 let. Nedávno oslavila již 43. narozeniny a s plastickými operacemi - zdá se - ještě nekončí. Nyní sní o tom, že bude mít největší prsa v celém Dánsku. Uvidíme, čím nás kromě toho navíc překvapí.

Zdroj: Dailystar.co.uk, Prezenu.joj.sk, Extra.cz
Autor:
Publikováno: 21. 9. 2023 15:03 Nahlásit obsah