Kategorie Barbie

Článek
Barbie bez vlasů, s protézou i vitiligem: Nová kolekce Mattel ukazuje, že v nedokonalosti je krása
Barbie bez vlasů, s protézou i vitiligem: Nová kolekce Mattel ukazuje, že v nedokonalosti je krása Snad každá z nás si hrála s barbínami a chtěla být dokonalá stejně jako ony. Barbie panenky současnosti však nezobrazují pouze ideál krásy. Dokazuje to nová kolekce Barbie Fashionistas, kterou společnost Mattel vydala pro rok 2020. Její součástí je panenka s protézou, poruchou kožního pigmentu nebo holou hlavou.
Článek
Co se stane s živou Barbie, když začne posilovat?
Co se stane s živou Barbie, když začne posilovat? Valerie Lukaynova z Ukrajiny je známá především jako „živá Barbie“. Do svého vzhledu plastikové panenky investovala už miliony korun. Nyní se i naplno vrhla do posilování. Stane se z ní tedy panenka z edice Fitness Barbie?
Článek
Muž se sbírkou 6000 panenek si nemůže najít partnerku
Muž se sbírkou 6000 panenek si nemůže najít partnerku Jian Yang je třiatřicetiletý muž pocházející ze Singapuru a je vlastníkem jedné z největších sbírek panenek Barbie na světě. Sám sebe Jian Yang označuje jako blázna do hraček. Pořídit tak početnou kolekci bárbín, panenek…
Článek
Mořské panny ve filmu – 10 nejkrásnějších vodních dívek
Mořské panny ve filmu – 10 nejkrásnějších vodních dívek Mořské panny... Tajemný podmořský svět halí nádherná těla těchto vodních dívek do závoje tajemství. A tajemství, záhady a krása jsou právě těmi vlastnostmi, které lidi na mořských pannách tolik fascinují. Proto se mořské panny objevily a stále objevují ve slavných filmech. Pojďme si připomenout desítku těch NEJ.
Článek
Živá Barbie Valeria Lukyanova
Živá Barbie Valeria Lukyanova Ukrajinka Valeria Lukyanova svým vzhledem šokuje celý svět. A co že je na ní tak zvláštního? Vypadá jako panenka Barbie! Ještě jste o ní neslyšeli? Nebo lépe, ještě jste neviděli její fotky?