Kategorie Barbie

Článek
Co se stane s živou Barbie, když začne posilovat?
Co se stane s živou Barbie, když začne posilovat? Valerie Lukaynova z Ukrajiny je známá především jako „živá Barbie“. Do svého vzhledu plastikové panenky investovala už miliony korun. Nyní se i naplno vrhla do posilování. Stane se z ní tedy panenka z edice Fitness Barbie?
Článek
Muž se sbírkou 6000 panenek si nemůže najít partnerku
Muž se sbírkou 6000 panenek si nemůže najít partnerku Jian Yang je třiatřicetiletý muž pocházející ze Singapuru a je vlastníkem jedné z největších sbírek panenek Barbie na světě. Sám sebe Jian Yang označuje jako blázna do hraček. Pořídit tak početnou kolekci bárbín, panenek…
Článek
Živá Barbie Valeria Lukyanová: Umím cestovat mimo své tělo
Živá Barbie Valeria Lukyanová: Umím cestovat mimo své tělo Valerii Lukyanovou znáte spíše podle vzhledu, než podle jména. Za cíl si totiž dala vypadat jako živá Barbie. V následujícím rozhovoru, který se uskutečnil pro online magazín The Daily Beast, prozradila něco o svých plastických operacích, mimozemšťanech a také o tom, že nikdy nebude mít děti.
Článek
Bárbíny bez make-upu: Jsou to vůbec ony?
Bárbíny bez make-upu: Jsou to vůbec ony? Bárbíny jsou na první pohled panenkami ideálními ve všech směrech. Jenže zdání klame. Už jste si někdy představovali, jak by tyto nepřirozené postavičky vypadaly bez make-upu? Rozhodně hůř, než vy po ránu!
Článek
Ženy, které vypadají jako Barbie
Ženy, které vypadají jako Barbie Pro mnoho z nás znamená Barbie oblíbenou dlouhonohou panenku z dětství, nebo chytlavý popový song od skupiny Aqua. Pro několik málo žen je však Barbie mnohem víc; životním stylem, vyjádřením feminity a životním cílem.
Článek
Mořské panny ve filmu – 10 nejkrásnějších vodních dívek
Mořské panny ve filmu – 10 nejkrásnějších vodních dívek Mořské panny... Tajemný podmořský svět halí nádherná těla těchto vodních dívek do závoje tajemství. A tajemství, záhady a krása jsou právě těmi vlastnostmi, které lidi na mořských pannách tolik fascinují. Proto se mořské panny objevily a stále objevují ve slavných filmech. Pojďme si připomenout desítku těch NEJ.
Článek
Živá Barbie Valeria Lukyanova
Živá Barbie Valeria Lukyanova Ukrajinka Valeria Lukyanova svým vzhledem šokuje celý svět. A co že je na ní tak zvláštního? Vypadá jako panenka Barbie! Ještě jste o ní neslyšeli? Nebo lépe, ještě jste neviděli její fotky?