V cukrárně upekli dort, který na internetu rozvířil vlnu negativních reakcí. Je tohle přes čáru?

Ani v tom nejhorším snu nemohli tušit, že by se jim mohlo stát něco podobného. Příběh je o zaměstnancích jedné cukrárny, kteří "pověsili" fotku jejich výtvoru na Facebook. Následoval výrazný úbytek lajků na stránce a nenávistné komentáře pod fotkou dortu, který upekli pro zákazníka. Chápete to?

Cukrárna Freeport Bakery v kalifornském městě Sacramento, zažila nepříjemnou situaci. Zákazník si zde objednal dort s panenkou. Zatímco běžně se používají Barbie's, tentokrát měl uprostřed dortu stát její mužský protějšek. Ken oblečený v šatech z krému a marcipánu. Tak zněl požadavek klienta. Cukrářky se snažily jeho přání vyhovět a zákazník byl prý s jejich prací nesmírně spokojený. Jako obvykle pak majitelka cukrárny "pověsila" fotku na Facebook. Odběratele jejich profilu však jejich transexuální dílo vytočilo natolik, že začalo ubývat fanoušků a majitelka se tu i přečetla komentáře, v nichž jí lidé přáli, aby zkrachovala. Co si o tom myslíte drahé ženy, není ta naše "sociální" společnost tak trochu mimo?

 

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 5. 9. 2022 15:25 Nahlásit obsah