Kategorie Dorty

Článek
Christine McConnell a její děsivé dorty
Christine McConnell a její děsivé dorty Všestranně talentovaná Christine McConnellová pochází z Los Angeles a domácnost sdílí se třemi kočkami. Na první pohled vypadá jako hospodyňka z amerického filmu 50. let. Tomu by napovídaly i její koníčky: Miluje šití,…
Článek
Miniaturní jídla, ze kterých se sbíhají sliny
Miniaturní jídla, ze kterých se sbíhají sliny Varování: pokud jste hladoví, nečtěte dál! Tato jídla vypadají tak reálně, že si budete představovat, jak skvěle musí chutnat. Přesto se nejedná o skutečné jídlo! Všechny tyto „pokrmy“ byly vyrobeny z polymerové hmoty a nejsou tedy jedlé. A co je nejpozoruhodnější: každé z nich se vleze na špičku prstu.
Článek
Dětský dort – medvídci
Dětský dort – medvídci Čeká vás dětská party a vy si marně lámete hlavu, jak si poradit s dortem pro oslavence? My vám poradíme. Nabízíme přesný popis jak na to.
Článek
10 nejdražších dortů na světě
10 nejdražších dortů na světě Milovníci a milovnice sladkého, zbystřete: následujících deset dortů bylo připraveno vynést vaše chuťové buňky do ráje. Jejich cena by vás však brzy vrátila na zem. Pro jaké příležitosti se pečou dorty za miliony dolarů? A co je na nich tak drahého?
Článek
Recept čtenářky: Dort plný květin
Recept čtenářky: Dort plný květin Inspiraci pro tento dortík jsem našla v přírodě. Vždy mne fascinovalo moře malých drobných kvítků, které kvetou obzvláště na jaře. A tak jsem se pustila do pečení mého oblíbeného dortu, který je kytkami doslova obsypán.