Chtěla vypadat jako Barbie, je z ní zombie. Fotky irácké influencerky jsou jenom pro otrlé

Chtěla vypadat jako Barbie, je z ní zombie. Fotky irácké influencerky jsou jenom pro otrlé Zdroj: Shutterstock

Influencerka Dalia Naeem se chtěla co nejvíce podobat ikonické panence Barbie. Podstoupila proto 43 plastických operací, které se podle mnohých názorů tak úplně nepovedly. Své sledující na sociálních sítích v současné době děsí vzhledem. Někteří lidé tvrdí, že spíš než Barbie, jim připomíná zombie z hororu.

29letá Dalia Naeem je rodačkou z iráckého Bagdádu. Ve své domovině je známou moderátorkou a herečkou, úspěchy slaví také na sociálních sítích. Jenom na Instagramu má více než 1 milion sledujících.

Když Dalia stála na začátku své proměny v ikonickou panenku, veřejnost jí dala přezdívku “irácká Barbie”. V současné době to ale už bohužel neplatí - podle názorů ostatních se již sama sobě nepodobá a také do ikonické Barbie má opravdu hodně daleko.

Influencerka je totiž na plastikách a neustálém vylepšování svého vzhledu doslova závislá. Po 43 operacích, které už má za sebou, začal její vzhled v lidech budit spíš hrůzu a obavy o její zdraví.

Lidé Daliy Naeem na sociálních sítích otevřete píšou, aby už s plastikami přestala, protože jimi sama sobě škodí. Vypadá podle nich děsivě a spíš než Barbie, připomíná zombie.  

A co slavná irácká influencerka? Ta si z této kritiky nic nedělá. Soustředí se naopak na další vylepšování svého zevnějšku. V současné době hledá další kliniky, na nichž by se mohla zdokonalit. V některých zařízeních ji totiž už odmítli. Není se čemu divit, že?

Zdroj: Brightside.me, Instagram.com/dalia_naim1

Autor:
Publikováno: 19. 4. 2023 10:52 Nahlásit obsah