Zbavte se navždy lupů pomocí jednoduchého triku. Tohle vám zaručeně pomůže

Téměř žádná žena není spokojená se svými vlasy. Pravidlem bývá, že vždy chceme to, co nemáme. Když má žena vlnité vlasy, touží po rovných a naopak. Některé problémy, například zvýšený výskyt lupů, však trápí všechny druhy vlasů a vůbec nezáleží na tom, jestliže jsou dlouhé, krátké, vlnivé či rovné.

Vyzkoušeli jste už různé šampóny proti lupům a nic nezabírá? V tom případě vyzkoušejte jedinečnou kůru! Vyrobit si ji můžete z produktu, který určitě máte v koupelně, ale nikdy by vás nenapadlo použít ho na vlasy. Jde o originální ústní vodu Listerine. Myslíte, že tento výrobek nemůže fungovat? Složky nacházející se v ústní vodě působí dezinfekčně, což dodá vašim vlasům svěží pocit. Tuto kúru si vyrobíte velice jednoduše.

Do láhve s pumpičkou nalijte do poloviny ústní vodu a dolijte ji normální vodou. Následně tyto kapaliny důkladně promíchejte. Vlasy si klasicky umyjte šampónem, použijte kondicionér nebo masku na vlasy a ještě na mokré vlasy naneste tuto směs. Avšak jen na pokožku hlavy! Nechejte působit pár minut a opláchněte vodou. Při pravidelném používaní byste měli vidět radikální výsledky.

Pokud se vám video líbilo, nezapomeňte jej sdílet se svými přáteli na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 21. 11. 2023 17:27 Nahlásit obsah