Rodiče jí našetřili na studia, šla raději na plastiku. Mladá Němka se z šedé myšky přeoperovala na Barbie

Rodiče jí našetřili na studia, šla raději na plastiku. Mladá Němka se z šedé myšky přeoperovala na Barbie Zdroj: Shutterstock

Dvacetiletá Jessica Bunnington, která pochází z malé německé vesničky, šla za svým snem. Jelikož od dětství milovala dokonalé Barbie panenky, v dospělosti se stala díky plastikám jednou z nich. Využila peníze, které jí rodiče našetřili na studia. Jessicu, která si říká Jessy Bunny, nyní nepoznávají ani její nejbližší přátelé.

Jessica Bunnington alias Jessy Bunny se po dosažení dospělosti změnila k nepoznání. Z dívky, která vypadala jako šedá myška a která se svou rodinou žila na německém venkově, se stala plastiková bárbína.

Zdroj: Instagram.com @the_real_bimboprincess Poté, co dnes dvacetiletá Jessy Bunny oslavila 18. narozeniny, odstěhovala se od svých rodičů do rakouské Vídně. A to nejen za studii. Jessica se rozhodla, že si právě v rakouské metropoli splní svůj sen o dokonalém vzhledu.

Jessica Bunnington milovala Barbie panenky už od svého dětství. Vždy toužila po tom, aby se jim co nejvíce podobala a aby se oblékala stejně jako ony. Její rodiče nebyli z její záliby nijak nadšení, a navíc jí zakazovali, aby si s Barbie panenkami hrála. Když byla Jessica v pubertě, nesměla se navíc žensky oblékat ani se malovat.

Právě ve Vídni, kam se dostala ve svých 18 letech, si Jessy Bunny začala plnit svůj zvláštní dětský sen. Prostřednictvím plastických operací a nejrůznějších zkrášlovacích technik si postupně nechala kompletně přeměnit své tělo. Rozhodně nelituje toho, že do dnešní doby utratila desítky tisíc eur a k proměně na panenku Barbie využila i peníze, které jí rodiče šetřili na studia.

Osobě, kterou byla Jessica Bunnington dřív, se nyní rozhodně nepodobá. Z šedé myšky se stala plastiková Barbie, kterou nepoznávají ani její staří dobří známí. 

Jessy Bunny je aktivní na Instagramu, kde má desetitisíce fanoušků. Těm mimo jiné prozradila, že její proměna v Barbie rozhodně není konečná a že ji čekají ještě další zákroky. Co na tento styl života říkají její rodiče, však Jessy Bunny raději drží v tajnosti.

Zdroj: Thesun.co.uk

Autor:
Publikováno: 17. 5. 2021 15:35 Nahlásit obsah