Lela Ceterová si nechala vymodelovat novou tvář. V rámci příprav na blížící se svatbu s Karlosem Vémolou

Lela Ceterová si nechala vymodelovat novou tvář. V rámci příprav na blížící se svatbu s Karlosem Vémolou Zdroj: Profimedia

Svatba Lely Ceterové a Karlose Vémoly již pomalu klepe na dveře. Slovenská playmate proslulá řadou plastických operací chce být na tuto událost, která proběhne koncem července 2022, opravdu dokonalá. Jak Lela Ceterová prozradila na svém Instagramu, nechala si proto vymodelovat novou tvář.

Slovenská playmate Lela Ceterová nechce nechat nic náhodě. Na svou veselku se svým snoubencem, MMA zápasníkem Karlosem Vémolou se proto již s předstihem poctivě připravuje.

Lela Ceterová vždy dbala na to, aby působila upraveně a bez jediné chybičky. Jelikož měla pocit, že se na ní péče o dvě malé děti, zdravotní problémy a probdělé noci neblaze podepsaly, rozhodla se, že si před červencovou svatbou nechá omladit tvář.

Snoubenka Karlose Vémoly, která se nikdy netajila s vylepšováním svého těla, se s novou úpravou tváře pochlubila na svém instagramovém účtu. Tento zákrok podstoupila na jedné z pražských soukromých klinik.

“Před týdnem mi paní doktorka aplikovala poprvé niťový lifting. Dnes ráno jsem se u ní zase zastavila a vymodelovala mi tvář - lícní kosti, čelist, bradu a rty. Tak úžasně se cítím, že si to nedokážete ani představit. Přípravy na svatbu tedy začínají ve velkém stylu,” informovala otevřeně Lela Ceterová na Instagramu a připojila svou stávající fotku.

Na sociálních sítích se tato kráska dočkala jak pochvaly, tak kritiky. Lidé jí například psali, že má pouze 33 let a že je na plastiky příliš mladá. Také se jí ptali, jak bude ke svému tělu přistupovat, až bude mít 50 let. “Jste krásná a tohle rozhodně ještě nepotřebujete, určitě né ve svém věku,” vzkázala například jedna sledující.

“Jednoduše po 2 dětech, probděných nocích a zdravotních problémech moje pleť ztrácí elasticitu a dělaly se mi bohužel i hlubší vrásky, což mi zkrátka vadilo a necítila jsem se dobře. Beru to tak, že žijeme jenom jednou a každý by se měl cítit a vypadat dobře,” vysvětlila svůj důvod k nové úpravě tváře Lela Ceterová.

Zdroj: Instagram.com
Autor:
Publikováno: 12. 7. 2022 13:09 Nahlásit obsah