Lucie Benešová má po plastické operaci horních víček. Neskutečně omládla

Lucie Benešová má po plastické operaci horních víček. Neskutečně omládla Zdroj: Profimedia

Herečka Lucie Benešová v polovině ledna absolvovala plastickou operaci horních víček. Na svém instagramovém profilu sdílela fotky předtím a po a nelze si nevšimnout, že rozdíl je opravdu znatelný. Jak podotýkají hereččini fanoušci, Lucie Benešová díky operaci horních víček neboli blefaroplastice neskutečně omládla.

Operace očních víček neboli blefaroplastika patří k nejčastějším zákrokům estetické chirurgie. Herečku Lucii Benešovou už dlouho trápila padající, povislá horní víčka, a proto se rozhodla, že tento zákrok také podstoupí.

Že absolvuje plastickou operaci horních víček, však Lucie Benešová nedržela v tajnosti. O blefaroplastice otevřeně psala na svém Instagramu, kde dokonce sdílela fotku svého odlíčeného obličeje těsně po zákroku. Třináct dnů poté již ukázala zahojená víčka a jak je vidno, zákrok se skutečně povedl.

“Dneska je to 13 dní po operaci víček a dá se říct, že jsem fit a zpět v dění života. Jizvičky jsou minimální, problémy žádné, jen víčka jsou trošku necitlivá, ale to přejde. Moje odlíčená verze ksichtíku bez šmrncek,” napsala oblíbená herečka na svém instagramovém profilu.

Jak muži, tak ženy ji následně chválili, že po zákroku vypadá báječně a že doslova prokoukla. “Strašně moc vám to Lucinko sluší, omládla jste neskutečně.”, “Tak to je pecka… Uřízly vám tak 10 let.”, "Wow to je velká proměna, moc vám to sluší. Také jsem byla před třemi roky na víčkách, vrchní i spodní a vím jak to člověka změní.” objevilo se například v komentářích.

Lidé Lucii Benešové s dotazy na plastickou operaci horních víček psali také do instagramových zpráv. Herečka se všem rozhodla dodatečně veřejně odpovědět. 

“Zajímalo vás porovnání a zda je to znát. Ano, za mě je to hodně znát a mám radost, že jsem se tam dokopala. Jo a nebylo to laserem, ale skalpelem.Toť už opravdu o akci vše, oči se zkrátka povedly,” vzkázala Lucie Benešová.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 31. 1. 2022 09:02 Nahlásit obsah