Kategorie Lucie Benešová

Článek
Herečka Lucie Benešová si nechala udělat první tetování. Výsledkem se pochlubila na Instagramu
Herečka Lucie Benešová si nechala udělat první tetování. Výsledkem se pochlubila na Instagramu Lucie Benešová byla celých 48 let netknutá tetováním. Vše se ale změnilo a blonďatá herečka se nakonec rozhodla pro decentní kérku na levé paži. S výsledkem svého prvního tetování se následně pochlubila na svém instagramovém účtu. Co říkáte na výsledek?
Článek
Lucie Benešová řeší posprejovanou vanu, kterou má na svědomí její pubertální syn. Herečka zareagovala neuvěřitelně
Lucie Benešová řeší posprejovanou vanu, kterou má na svědomí její pubertální syn. Herečka zareagovala neuvěřitelně Mateřství je plné radostí i starostí. Své by o tom mohla vyprávět herečka Lucie Benešová, která je čtyřnásobnou maminkou. Tentokrát ji dostal její syn Štěpán, který v rámci příprav na talentové zkoušky na uměleckou školu posprejoval v koupelně vanu. Lucie Benešová však zůstala nad věcí, a právě proto ji spousta lidí nazvala “svatou ženou".
Článek
Herečka Lucie Benešová se v 47 letech stala babičkou. Svou vnučku oslavila se šampaňským v ruce
Herečka Lucie Benešová se v 47 letech stala babičkou. Svou vnučku oslavila se šampaňským v ruce Nestárnoucí Lucie Benešová se na svém Instagramu pochlubila krásnou novinkou. Její dcera Sára přivedla na svět holčičku Melánii, a tak se oblíbená herečka ve svých 47 letech stala poprvé babičkou. Lucie Benešová si však stále udržuje mladistvý vzhled. Při pohledu na ni by jenom málokdo tipoval, že je doopravdy babičkou.
Článek
Lucie Benešová má po plastické operaci horních víček. Neskutečně omládla
Lucie Benešová má po plastické operaci horních víček. Neskutečně omládla Herečka Lucie Benešová v polovině ledna absolvovala plastickou operaci horních víček. Na svém instagramovém profilu sdílela fotky předtím a po a nelze si nevšimnout, že rozdíl je opravdu znatelný. Jak podotýkají hereččini fanoušci, Lucie Benešová díky operaci horních víček neboli blefaroplastice neskutečně omládla.