Herečka Lucie Benešová si nechala udělat první tetování. Výsledkem se pochlubila na Instagramu

Herečka Lucie Benešová si nechala udělat první tetování. Výsledkem se pochlubila na Instagramu Zdroj: Profimedia

Lucie Benešová byla celých 48 let netknutá tetováním. Vše se ale změnilo a blonďatá herečka se nakonec rozhodla pro decentní kérku na levé paži. S výsledkem svého prvního tetování se následně pochlubila na svém instagramovém účtu. Co říkáte na výsledek?

“Moje první tetování v životě. Tak dlouho jsem se chystala a teď nechápu, proč jsem nešla dřív. Mám radost. Tak jsem to před důchodem ještě stihla,” napsala Lucie Benešová pod instagramové video z průběhu tetování.

Krásná herečka je velmi akční ženou. Kromě své práce s přehledem zvládá také starostlivost o svou početnou rodinu včetně nejmenší vnučky a také nově staví vysněnou roubenku. Do toho všeho se Lucie Benešová stihla dva roky před padesátkou také poprvé potetovat.

“Tak tohle je moje premiéra, moje první tetování v životě. Musím říct, že to vůbec nebolí, že jsem si tady tři hodiny odpočinula. Byl to velký relax,” uvedla Lucie Benešová bezprostředně poté, co jí zkušená tatérka vytetovala na levou paži první kérku.

Zdroj: Shutterstock Zajímá vás, pro jaký motiv tetování se Lucie Benešová vůbec rozhodla? “Mám tam takovou moji symboliku - květiny, děti a domeček. A všechno je to v jednom krásném náramku,” dodala sympatická herečka.

Tato symbolika je pro Lucii Benešovou skutečně na místě. S Tomášem Matonohou žije dlouhé roky ve spokojeném manželství, společně vychovávali čtyři děti a díky nejstaršímu synovi jsou již prarodiči. Lucie Benešová aktuálně staví také chalupu, kde si bude plnými doušky užívat rodinné pohody. A právě rodinu, která je pro ni dar, jí bude celý život připomínat také originální tetování, které si nechala udělat na levé paži.

Zdroj: Instagram.com/lucibenesova_official
Autor:
Publikováno: 14. 11. 2022 14:24 Nahlásit obsah