Kategorie Tetování

Článek
Kuchařka Kamu si pořídila výrazné černé tetování v dekoltu. Odstartovala tím svůj kérkový přerod
Kuchařka Kamu si pořídila výrazné černé tetování v dekoltu. Odstartovala tím svůj kérkový přerod Kamila Rundusová alias kuchařka Kamu se na Instagramu pochlubila novým výrazným tetováním, které si nechala udělat v oblasti dekoltu. Tímto masivním černým tetováním se rozhodla zakrýt původní obrázek. Spousta lidí na jejím novým tetováním kroutí hlavou a tvrdí, že tím pohřbila svou ženskou krásu. A co si myslíte vy?
Článek
Herečka Lucie Benešová si nechala udělat první tetování. Výsledkem se pochlubila na Instagramu
Herečka Lucie Benešová si nechala udělat první tetování. Výsledkem se pochlubila na Instagramu Lucie Benešová byla celých 48 let netknutá tetováním. Vše se ale změnilo a blonďatá herečka se nakonec rozhodla pro decentní kérku na levé paži. S výsledkem svého prvního tetování se následně pochlubila na svém instagramovém účtu. Co říkáte na výsledek?
Článek
Anička Slováčková ukázala barevné vlasy a nové tetování. Co na její novou image říkáte?
Anička Slováčková ukázala barevné vlasy a nové tetování. Co na její novou image říkáte? Herečka, zpěvačka a influencerka Anička Slováčková se toho rozhodně nebojí. Na Instagramu představila svou novou image, která je pěkně odvážná. Anička se pochlubila nejen barevnými vlasy, ale také novým tetováním. Jak se vám její nový vzhled líbí?
Článek
Jihokorejská tatérka Abii vytváří tetování inspirované malbou na porcelán. Místo štětce používá jehlu
Jihokorejská tatérka Abii vytváří tetování inspirované malbou na porcelán. Místo štětce používá jehlu Pod rukama jihokorejské umělkyně Abii vznikají nádherná tetování, která připomínají obrázky malované na porcelán. Tatérka, která žije a pracuje v Bucheonu v Jižní Koreji, dlouhé roky studovala umění, akvarelovou techniku, design i malbu na porcelán. Nyní pomocí tatérské jehly maluje barevným inkoustem přímo na lidské tělo.
Článek
Vietnamská umělkyně Ngoc Like překrývá ženám jizvy nádherným tetováním. Vrací jim krásu i sebevědomí
Vietnamská umělkyně Ngoc Like překrývá ženám jizvy nádherným tetováním. Vrací jim krásu i sebevědomí Císařský řez, popáleniny či nejrůznější typy operací. To vše nechává na těle viditelné stopy. Ženám, které se nesmířily se svými jizvami, vrací radost ze života hanojská tatérka Ngoc Like. Přes jejich jizvy tetuje jemné ženské obrázky. Nejčastěji květiny a zvířata, jimiž je léčí na těle i na duši.
Článek
Co mužům přijde na ženách naprosto odporné? Je to hlavně těchto 9 věcí!
Co mužům přijde na ženách naprosto odporné? Je to hlavně těchto 9 věcí! Dámy, sdělím vám nepříjemnou pravdu - umělé gelové nehty, kalhoty s vysokým pasem i šňůrkatá tanga muže naprosto odpuzují. Je to šok, že?
Článek
Chlapec se narodil s velkým mateřským znaménkem. Jeho milující táta si nechal vytetovat úplně stejné
Chlapec se narodil s velkým mateřským znaménkem. Jeho milující táta si nechal vytetovat úplně stejné Když Derek Prue Junior přišel na svět, měl na levé straně svého hrudníku velké mateřské znaménko. Jako předškolák svou výjimečnost neřešil, až ve školním věku se za ni začal stydět. Aby jej jeho táta Derek Prue Senior podpořil, nechal si na svou hruď vytetovat stejné hnědé znaménko. Tetování trvalo celých 30 hodin.
Článek
Polka Aleksandra Sadowská oslepla po tetování očí. Tatér, který zákrok provedl, vinu popírá
Polka Aleksandra Sadowská oslepla po tetování očí. Tatér, který zákrok provedl, vinu popírá 25letá Aleksandra Sadowská z polské Vratislavi se rozhodla k riskantnímu estetickému zákroku, nad kterým spousta lidí nechápavě kroutí hlavou. V touze napodobit svého idola, polského rapera Popeka, si nechala potetovat své oční bělmo na černo. V důsledku tohoto zákroku však na pravé oko oslepla a na levé oko pomalu ztrácí zrak.
(3) Načíst více