Kategorie Tetování

Článek
Spousta lidí nosí přívěsek strom života. Nezná však jeho význam
Spousta lidí nosí přívěsek strom života. Nezná však jeho význam Šperky mají nejen estetický, ale také symbolický význam. Zvlášť v případě přívěsku na řetízek je vhodné znát jejich přesnou symboliku a nenosit jej pouze proto, že se nám zkrátka líbí. Řeč je zvláště o přívěsku stromu života, v jehož případě spousta lidí nezná jeho přesný význam.
Článek
Lékaři si mysleli, že má rakovinu. Později se ukázalo, že za její stav mohlo tetování
Lékaři si mysleli, že má rakovinu. Později se ukázalo, že za její stav mohlo tetování Když 30letá žena z Austrálie navštívila lékaře kvůli zvětšeným lymfatickým uzlinám v podpaží, na kterých dokonce měla i malé bulky, lékař s téměř stoprocentní jistotou odhadoval, že se jedná o nádor. Ovšem jak se později ukázalo, šeredně se spletl…
Článek
Kuchařka Kamu si pořídila výrazné černé tetování v dekoltu. Odstartovala tím svůj kérkový přerod
Kuchařka Kamu si pořídila výrazné černé tetování v dekoltu. Odstartovala tím svůj kérkový přerod Kamila Rundusová alias kuchařka Kamu se na Instagramu pochlubila novým výrazným tetováním, které si nechala udělat v oblasti dekoltu. Tímto masivním černým tetováním se rozhodla zakrýt původní obrázek. Spousta lidí na jejím novým tetováním kroutí hlavou a tvrdí, že tím pohřbila svou ženskou krásu. A co si myslíte vy?
Článek
Herečka Lucie Benešová si nechala udělat první tetování. Výsledkem se pochlubila na Instagramu
Herečka Lucie Benešová si nechala udělat první tetování. Výsledkem se pochlubila na Instagramu Lucie Benešová byla celých 48 let netknutá tetováním. Vše se ale změnilo a blonďatá herečka se nakonec rozhodla pro decentní kérku na levé paži. S výsledkem svého prvního tetování se následně pochlubila na svém instagramovém účtu. Co říkáte na výsledek?
Článek
Anička Slováčková ukázala barevné vlasy a nové tetování. Co na její novou image říkáte?
Anička Slováčková ukázala barevné vlasy a nové tetování. Co na její novou image říkáte? Herečka, zpěvačka a influencerka Anička Slováčková se toho rozhodně nebojí. Na Instagramu představila svou novou image, která je pěkně odvážná. Anička se pochlubila nejen barevnými vlasy, ale také novým tetováním. Jak se vám její nový vzhled líbí?
Článek
Jihokorejská tatérka Abii vytváří tetování inspirované malbou na porcelán. Místo štětce používá jehlu
Jihokorejská tatérka Abii vytváří tetování inspirované malbou na porcelán. Místo štětce používá jehlu Pod rukama jihokorejské umělkyně Abii vznikají nádherná tetování, která připomínají obrázky malované na porcelán. Tatérka, která žije a pracuje v Bucheonu v Jižní Koreji, dlouhé roky studovala umění, akvarelovou techniku, design i malbu na porcelán. Nyní pomocí tatérské jehly maluje barevným inkoustem přímo na lidské tělo.
Článek
Vietnamská umělkyně Ngoc Like překrývá ženám jizvy nádherným tetováním. Vrací jim krásu i sebevědomí
Vietnamská umělkyně Ngoc Like překrývá ženám jizvy nádherným tetováním. Vrací jim krásu i sebevědomí Císařský řez, popáleniny či nejrůznější typy operací. To vše nechává na těle viditelné stopy. Ženám, které se nesmířily se svými jizvami, vrací radost ze života hanojská tatérka Ngoc Like. Přes jejich jizvy tetuje jemné ženské obrázky. Nejčastěji květiny a zvířata, jimiž je léčí na těle i na duši.
Článek
Co mužům přijde na ženách naprosto odporné? Je to hlavně těchto 9 věcí!
Co mužům přijde na ženách naprosto odporné? Je to hlavně těchto 9 věcí! Dámy, sdělím vám nepříjemnou pravdu - umělé gelové nehty, kalhoty s vysokým pasem i šňůrkatá tanga muže naprosto odpuzují. Je to šok, že?
(5) Načíst více