Kategorie Tetování

Článek
Muž si nechal na záda vytetovat hanbatou fotku své přítelkyně. Za pár dnů se mu to vymstilo
Muž si nechal na záda vytetovat hanbatou fotku své přítelkyně. Za pár dnů se mu to vymstilo Zamilovaní lidé často dělají hloupé věci, kterých později litují. Růžové brýle měl i Malakye Brooks, který si během dovolené v prázdninovém ráji na Ibize nechal na záda vytetovat velký hanbatý obrázek své přítelkyně. Po příjezdu do Británie se však pár rozešel a Malakye se na vlastní kůži přesvědčil, že romantická gesta se prostě dělat nevyplácí.
Článek
Nechtěné školní tetování: Máte i po letech na těle tečku od tužky či propisky?
Nechtěné školní tetování: Máte i po letech na těle tečku od tužky či propisky? Našli byste na svém těle vzpomínku na svá školní léta? Pokud jste se píchli o klasickou tužku nebo vás spolužák nechtěně či záměrně bodl propiskou, možná, že na sobě máte tečku, kterou nikdy nesmyjete. Toto nechtěné tetování zkrátka máte na celý život a při pohledu na něj si vždy určitě vzpomenete, jakým způsobem vzniklo.
Článek
Lékaři si mysleli, že má rakovinu. Později se ukázalo, že za její stav mohlo tetování
Lékaři si mysleli, že má rakovinu. Později se ukázalo, že za její stav mohlo tetování Když 30letá žena z Austrálie navštívila lékaře kvůli zvětšeným lymfatickým uzlinám v podpaží, na kterých dokonce měla i malé bulky, lékař s téměř stoprocentní jistotou odhadoval, že se jedná o nádor. Ovšem jak se později ukázalo, šeredně se spletl…
Článek
Proč se nikdy netetovat? Známe vážné důvody
Proč se nikdy netetovat? Známe vážné důvody Přemýšlíte o tom, že byste se nechala tetovat? Zda-li si na svém těle pořídíte, či nepořídíte obrázek, je samozřejmě jen a jen na vás. Rozhodnout byste se ale měla po pečlivém zvážení všech důsledků, ať už z krátkodobého nebo dlouhodobého hlediska. A co patří k těm nejvážnějším důvodům, proč se nikdy netetovat? Známe je!
Článek
Vyšívané tetování? Opravdu existuje
Vyšívané tetování? Opravdu existuje Už jste slyšeli o vyšívaném tetování? Nebojte, k tomu, aby vzniklo, opravdu nepotřebujete jehlu a nit! Jde o doménu vynikající turecké tatérky Evy Krbdk, která těla svých klientů zdobí tetováním křížkovým stehem. Co na tento její originální nápad říkáte?
Článek
Žebříček nejtrapnějších tetování. Máte některé z nich?
Žebříček nejtrapnějších tetování. Máte některé z nich? Tetování ovládlo svět a jako každá módní záležitost podléhá trendům, které se časem mění. Co dřív bylo nejvíc "in" je dnes lidem pro smích. Sestavili jsme pro vás žebříček těch nejtrapnějších.
Článek
Rozhovor: Tetované ženy nad 50. Změnily by dnes svoje rozhodnutí?
Rozhovor: Tetované ženy nad 50. Změnily by dnes svoje rozhodnutí? Pro tetované je zvuk tetovacího strojku krásná adrenalinová záležitost. Ale nejhorší zvuk je hlas vašeho okolí: "Jednou toho budeš litovat, až budeš stará". Pro ověření platnosti tohoto tvrzení se deník Elite Daily ptal tří tetovaných žen starších 50 let.
Článek
Má tisíce zájemců z celého světa. Podívejte se, jakým nádherným způsob překrývá lidem jizvy…
Má tisíce zájemců z celého světa. Podívejte se, jakým nádherným způsob překrývá lidem jizvy… Život nám nabízí nejen ty dobré chvíle ale i ty špatné, což bohužel k němu neodmyslitelně patří. Vždy však mají tyto špatné chvíle své východisko, ovšem někteří lidé vidí řešení v sebepoškozování a jizvy jim postupem času mohou začít překážet.
(33) Načíst více