Vietnamská umělkyně Ngoc Like překrývá ženám jizvy nádherným tetováním. Vrací jim krásu i sebevědomí

Vietnamská umělkyně Ngoc Like překrývá ženám jizvy nádherným tetováním. Vrací jim krásu i sebevědomí Zdroj: Shutterstock

Císařský řez, popáleniny či nejrůznější typy operací. To vše nechává na těle viditelné stopy. Ženám, které se nesmířily se svými jizvami, vrací radost ze života hanojská tatérka Ngoc Like. Přes jejich jizvy tetuje jemné ženské obrázky. Nejčastěji květiny a zvířata, jimiž je léčí na těle i na duši.

Díky umělkyni Ngoc Like, která tetuje v hlavním městě Vietnamu, Hanoji, mají ženy opět pocit, že jsou krásné. Tatérku nejčastěji oslovují dámy a dívky, které mají rozsáhlé a ošklivé jizvy například po operaci, porodu nebo v důsledku popálení.

Šikovná umělkyně dokáže přetetovat prakticky všechno. Krásnými, jemnými motivy překryje i dříve viditelnou jizvu, po které následně nezůstane ani památka. 

Jak ukazuje i její instagramový účet, každý design tetování vybírá Ngoc Like tak, aby dokonale ladil s její klientkou a aby nebylo poznat, že je pod ním jizva. 

Tatérka Ngoc Like se specializuje zejména na květinové motivy, které dokážou podtrhnout ženskost. Svým tatérským uměním chce docílit toho, aby se každá žena cítila dobře.

“Každá žena je krásná. Nechci, aby žádná žena bojovala se svými jizvami,” citoval hanojskou tatérku portál Mymodernmet.com.

Vietnamská umělkyně tráví tetováním několik hodin denně. Svou prací však neléčí ženám jizvy pouze zvenčí, ale i zevnitř. Ženám s jizvami tak tedy pomáhá s tím, abyste se opět cítily jak krásně, tak sebevědomě.

Zdroj: Instagram.com, Mymodernmet.com, Zpravy.tiscali.cz

Autor:
Publikováno: 2. 2. 2022 10:25 Nahlásit obsah