Kategorie Květiny

Článek
Máte oblíbenou květinu? Tohle může o vás váš výběr prozradit
Máte oblíbenou květinu? Tohle může o vás váš výběr prozradit Téměř každá žena miluje květiny. Dostáváme je k narozeninám, k svátku, k výročí anebo jen tak, když si muž vzpomene a chce nám udělat radost. Některé mají rády více exotické, některé dávají přednost klasikám. A co vy, která je ta vaše oblíbená?
Článek
Vietnamská umělkyně Ngoc Like překrývá ženám jizvy nádherným tetováním. Vrací jim krásu i sebevědomí
Vietnamská umělkyně Ngoc Like překrývá ženám jizvy nádherným tetováním. Vrací jim krásu i sebevědomí Císařský řez, popáleniny či nejrůznější typy operací. To vše nechává na těle viditelné stopy. Ženám, které se nesmířily se svými jizvami, vrací radost ze života hanojská tatérka Ngoc Like. Přes jejich jizvy tetuje jemné ženské obrázky. Nejčastěji květiny a zvířata, jimiž je léčí na těle i na duši.
Článek
Nevíte, jak pečovat o balkonové květiny? Máme pro vás 5 rad, které vám práci ulehčí
Nevíte, jak pečovat o balkonové květiny? Máme pro vás 5 rad, které vám práci ulehčí Snem každého zapáleného zahrádkáře je mít co nejkrásnější květiny. Avšak ne vždy se to daří tak, jak bychom si přáli. O rostliny se nemusí starat jen ti, co bydlí v domečku se zahradou, ale i ti, kteří si vysadili rostliny na svém balkonu. Jak se tedy o okrasné květiny starat, aby vám vydržely co nejdéle?
Článek
Tip na domácí zálivku, po které vám vaše květiny jen porostou
Tip na domácí zálivku, po které vám vaše květiny jen porostou Známe to jistě všichni – doneseme si domů krásnou kytku, staráme se o ni, dostatečně ji zaléváme a přesazujeme, ale ona ne a ne růst, ba naopak nám začne vadnout. Najednou z krásné kvetoucí kytky je něco neurčitého, co spíše vypadá jako uschlé koště.