Říkají o vás druzí, že jste velmi tajemní? Může za to i vaše znamení zvěrokruhu

Říkají o vás druzí, že jste velmi tajemní? Může za to i vaše znamení zvěrokruhu Zdroj: Shutterstock

Jste záhadní a od ostatních si držíte odstup? Není to něco, co se vám může přihodit ze dne na den, prostě jste se tak narodili. O tajemných lidech se říká, že jsou klidní, rezervovaní a nepředvídatelní. Mívají sklon k samotářství a jsou v určité oblasti velmi nadaní. Za tyto vlastnosti může i datum narození. Která znamení jsou tedy nejzáhadnější?

Vodnáři: Mistři tajemství

Vodnáři si dokážou za všech okolností udržet svůj „poker face“. Jsou to lidé, kteří vše pozorují a mají o všem přehled, jenže se k tomu veřejně nevyjadřují. Dělají si samozřejmě ke všemu poznámky, ale pouze ve své hlavě.

Lidé narození v tomto znamení jsou velmi záhadní, nezvykle klidní a velmi nepředvídatelní. Dalo by se o nich říct, že jsou mistři tajemství. A to ve všech rovinách svého života.

Zdroj: Shutterstock

Ryby: Tichá voda břehy mele

Narodili jste se ve znamení Ryb? Potom si na vás ostatní všímají, že toho moc nenamluvíte. Ryby jsou velmi tiché a zůstávají v klidu a tichosti i tehdy, když ostatní křičí světu své úmysly. Ve své mysli jsou však Ryby velmi živé. To, co jim ale běží hlavou, si nechávají samy pro sebe a rozhodně o tom nechtějí diskutovat s ostatními.

Raci: Náklonnost nevyjadřují pomocí slov, ale pomocí citů

Lidé narození v tomto znamení jsou velmi intuitivní a citově založení. Neinklinují však k vyjádření své náklonnosti pomocí slov, nýbrž pomocí citů. Věří v telepatické sdílení náklonnosti. Mají za to, že ten druhý vše zkrátka vycítí.

Velmi vzdělaní Raci také neradi veřejně sdílejí své znalosti. Jsou nabití informacemi a zkušenostmi. Vždy, když přijdou s geniálním nápadem, postup, kterým k němu došli, nikdy nikomu neřeknou. Tajemní Raci si za každých okolností snaží udržet své know how.

Váhy: Nikdy neřeknou, co nechtějí

Narodili jste se ve znamení Vah? Potom je pro vás velmi typické, že rádi posloucháte, když ostatní mluví. Pokud se ale pustíte do hovoru i vy, začínáte s klidem a rozvahou. Jako rozené autoritě vám ostatní naslouchají, i když si často snažíte držet odstup.

Mnohdy totiž nemluvíte dost k věci, snažíte se střežit svá tajemství a některým citlivějším tématům se cíleně vyhýbáte. A to i v rodinném kruhu nebo v kolektivu nejbližších přátel. Bylo by překvapivé, kdyby Váhy mluvily ve všech směrech upřímně a otevřeně. Naopak jsou v očích ostatních velmi záhadné a nikdy ostatním neřeknou, co nechtějí.

Zdroj: Shutterstock

Štíři: Mají tajemnost v povaze

Pro Štíry je typické, že mají tajemnost povaze. Štíři jsou záhadní a v jejich případě nikdy nevíte, co udělají nebo jak se zachovají. Toto nepředvídatelné znamení díky svým jedinečným vlastnostem velmi přitahuje druhé lidi. Štíři jsou zdánlivě nepřístupní, proto je pro ostatní velmi lákavé, aby si vydobyli jejich náklonnost nebo pozornost.

Autor:
Publikováno: 11. 10. 2023 11:32 Nahlásit obsah