Kuchařka Kamu si pořídila výrazné černé tetování v dekoltu. Odstartovala tím svůj kérkový přerod

Kuchařka Kamu si pořídila výrazné černé tetování v dekoltu. Odstartovala tím svůj kérkový přerod Zdroj: Profimedia

Kamila Rundusová alias kuchařka Kamu se na Instagramu pochlubila novým výrazným tetováním, které si nechala udělat v oblasti dekoltu. Tímto masivním černým tetováním se rozhodla zakrýt původní obrázek. Spousta lidí na jejím novým tetováním kroutí hlavou a tvrdí, že tím pohřbila svou ženskou krásu. A co si myslíte vy?

Kuchařka Kamu je milovnicí tetování. Svou poslední kérkou, kterou se pochlubila na Instagramu, však podle názorů v komentářích zašla již daleko. Kamila Rundusová si nechala v dekoltu vyhotovit dva silné černé pruhy, kterými zakryla své staré tetování v podobě jemných hvězdiček.

“Mé hvězdy na mé hrudi jsou pryč. Měla jsem je od 15 let a souvisely s mou minulostí, které jsem se rozhodla říct sbohem,” vysvětlila Kamu na svém instagramovém účtu.

Její nové tetování lidem na Instagramu připomnělo rohy, co měla Zloba, jiní v něm vidí velrybí ocas, dva ptáky nebo límec s pláštěm superhrdinů. Každopádně, jak Kamila Rundusová dále upozornila, tato výrazná kérka je teprve začátkem jejího osobního přerodu. Známá kuchařka naznačila, že má v plánu i další tetování.

“Začala jsem nový projekt celého těla, který vnímám jako vlastní korunovací mého nového já. Jsem zamilovaná do začátku svého nového tetování, jsem zamilovaná do sebe, jsem tak k****a zamilovaná do života!” okomentovala Kamu svůj přerod.

Spoustu svých sledujících Kamila Rundusová velmi zaskočila. Lidé jí upřímně psali, že je pěkná ženská, že její přístup tak úplně nechápou, ale že je to samozřejmě její věc.

Zdroj: Shutterstock “Vy jste tak pěkná ženská, ale tohle ne... Ale tak je to vaše věc,” vzkázala kuchařce jedna z fanynek. “Mám to stejně no, hned jsem si řekla, bože co too??... ale hlavně, že se to líbí nositelce,” napsala svůj názor další.

Lidé rovněž Kamu vzkázali, že na ní její původní tetování velmi milovali. “Vidíte, já k němu neměla hezký vztah a už dlouho jsem to věděla… Jen jsem čekala na toho správného tatéra, až přišel sám,” dodala Kamila Rundusová.

Zdroj: Instagram.com/chefkamu
Autor:
Publikováno: 9. 3. 2023 14:26 Nahlásit obsah