Kategorie Změna image

Článek
Žena prošla neuvěřitelnou proměnou: A stačilo jenom ostříhat vlasy
Žena prošla neuvěřitelnou proměnou: A stačilo jenom ostříhat vlasy Že jsou dlouhé vlasy korunou krásy? Nemusí to být pokaždé pravda. Dokazuje to i případ Američanky Holly, která se rozhodla před svatbou shodit svou zanedbanou hřívu. A že se jí to opravdu vyplatilo. Z šedé myšky se rázem stala krásná žena!
Článek
Čtenářka píše: Poznáváte tyto mladé sympaťáky?
Čtenářka píše: Poznáváte tyto mladé sympaťáky? Tato skupina se proslavila v roce 2005, v této době si našla plno obdivovatelů, převážně mladých fanynek, také díky svému atypickému vzhledu. Řeč je o Tokio Hotel. Co říkáte na jejich změnu za 10 let?
Článek
Kristen Stewart má krátké vlasy: Co na to říkáte?
Kristen Stewart má krátké vlasy: Co na to říkáte? Kristen Stewart se pyšní krátkými vlasy. Tato hvězda Twiligt ságy shodila začátkem letošního července svou dlouhou hřívu. Jak se vám v krátkých vlasech líbí? Myslíte si, že jí tato změna image prospěla?
Článek
Zpěvačka Lana Del Rey před plastikami: Poznali byste ji?
Zpěvačka Lana Del Rey před plastikami: Poznali byste ji? Zpěvačka Lana Del Rey působí – alespoň na fotkách – jako éterická kráska. Věděli jste ale o tom, že tato slavná 27letá Američanka má za sebou nespočet plastických operací? Jak vůbec Lana vypadala před zásahem plastických chirurgů? Poznali byste ji?
Článek
Jak se ošklivé káčátko v krásnou labuť proměnilo aneb proměny celebrit
Jak se ošklivé káčátko v krásnou labuť proměnilo aneb proměny celebrit Všichni z nás, i ti slavní, díky bohu, si prošli pubertou. K některým byla krutá, k dalším zase milosrdná. O čem je řeč? O vzhledu, samozřejmě. Někomu je prostě přáno a z ošklivého káčátka se během puberty proměnil v…
Článek
Rebelka Miley Cyrus: Vzpomínáte si na ni ještě jako na křehkou dívenku?
Rebelka Miley Cyrus: Vzpomínáte si na ni ještě jako na křehkou dívenku? Americká popová hvězdička Miley Cyrus momentálně řádí jako utržená z řetězu. Tento bývalý idol náctiletých, který se proslavil v seriálu Hannah Montana, vyvolává v poslední době svým vulgárním vystupováním jeden skandál za druhým.