Nevěsta Elizabeth Shoesmithová dojala na svatbě svého neslyšícího partnera: Lovesong od Christiny Perri pro něj přeložila do znakové řeči

Nevěsta Elizabeth Shoesmithová dojala na svatbě svého neslyšícího partnera: Lovesong od Christiny Perri pro něj přeložila do znakové řeči Zdroj: pinterest.com

Každý, kdo se účastnil svatby australského páru Elizabeth a Scotta Shoesmithových, měl slzy na krajíčku. Nevěsta si totiž pro svého vyvoleného, který je neslyšící, připravila velmi romantické gesto. Překvapila jej zamilovanou písní od Christiny Perri s názvem A Thousand Years, kterou speciálně pro něj převedla do znakové řeči.

Elizabeth svému manželovi vyznala lásku baladou přeloženou do znakové řeči

Elizabeth a Scott Shoesmithovi z australského Sydney měli svatbu pouze v kruhu svých nejbližších. I tak o tom, co se během jejich svatebního dne událo, nadšeně mluví celý svět. Krásná novomanželka totiž svého milého i svatebčany dostala nečekaným vystoupením. Jelikož z něj vzniklo také video, její romantické gesto chytlo díky masovému sdílení na sociálních sítích také miliony lidí po celém světě.

Zdroj: Dailymail.co.uk Elizabeth si totiž speciálně pro svého novomanžela Scotta připravila romantickou baladu A Thousand Years od Christiny Perri. Aby si její muž mohl tuto píseň o nekonečné lásce také plně vychutnat, rozhodla se, že všechna její slova převede do znakové řeči. Aby to žena dotáhla do dokonalosti, učila se tuto píseň ve znakové řeči dlouhé měsíce.

„Scott nikdy před tím neslyšel slova této písně, proto jsem ji pro něj chtěla přeložit. Tušila jsem, že až jej touto baladou přeloženou do znakové řeči překvapím, bude to pro něj výjimečný okamžik,“ říká Elizabeth.

Zdroj: Dailymail.co.uk Scott byl z romantického gesta své manželky upřímně dojatý

Jak dokazují fotky i video pořízené z jejich svatebního dne, Scott byl z neuvěřitelného výkonu své krásné novomanželky naprosto dojatý. Její romantické gesto jej překvapilo a po tvářích se mu koulely doslova slzy jako hrách.

„Když jsem viděl Elizabeth stát ve svatební uličce, vůbec jsem nevěděl, co má v plánu. Tím, co udělala, jsem byl naprosto ohromený,“ uvedl Scott na adresu své manželky.

Zdroj: Dailymail.co.uk Australská dvojice se seznámila přes Tinder

Jak se vůbec Elizabeth a Scott potkali? Seznámili se dva roky před svou svatbou přes aplikaci Tinder a ze začátku to vůbec nevypadalo, že by mohli tvořit pár. Při prvním setkání totiž byla Elizabeth zaskočená, že je Scott neslyšící. Jelikož však mezi sebou cítili jiskření a hluboké osobní propojení, rozhodli se, že to přeci jenom zkusí.

Elizabeth si tak po boku neslyšícího manžela začala postupně zvykat na jiný styl života. Zdokonaluje se ve znakové řeči a jak sama říká, jejich společný život má výhody i nevýhody, tak jako je tomu i u řady dalších párů.

„Když spolu komunikujeme, díváme se vzájemně do očí. Právě kvůli svému manželovi se naplno učím znakovou řeč, protože dokáže odezírat z mých rtů pouze 60 procent toho, co mu říkám. Nemůžu na něj ale z toalety zavolat, že mi došel papír, nebo zvednout telefon a popovídat si s ním. Naše komunikace je však vzájemná výzva, kterou oba dva zvládáme s přehledem,“ nechala se slyšet Elizabeth.

Autor:
Publikováno: 5. 3. 2020 14:00 Nahlásit obsah