Velký měsíční horoskop na květen 2019 pro každé znamení

Je tu zase nový měsíc! Co tě v květnu čeká? Můžeš se těšit na plno nových zkušeností, nebo bude vše při starém? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska 
Vztahy tě momentálně vůbec nezajímají, raději se soustředíš na sebe a svou kariéru. Ale vypadá to, že tohle právě všechny nápadníky přitahuje. Budeš mít spoustu práce s jejich odháněním. 
Práce 
Už dávno se ti nedařilo jako právě teď. Slavíš jeden úspěch za druhým, a i odměny rostou velkou rychlostí. Jen nebuď příliš namyšlená, jinak tě čeká rychlý pád. 
Zdraví 
Po delší pauze ses zase vrhla do sportování. Neměla bys to ale přehánět. Pohyb je sice zdravý, ale neměla bys ses přetěžovat. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska 
Konečně si užíváš zasloužených radostí, na které jsi tak dlouho čekala. Nenechej si kazit radost závistivými pohledy a buď šťastná bez ohledu na to, co si myslí ostatní. 
Práce 
Po dlouhé době ses dočkala trochu klidu. Konečně nemáš v práci stres a chaos. Můžeš se konečně soustředit na to, aby sis dodělala všechny resty. 
Zdraví 
Počasí se poslední dobou střídá každou minuty a tobě to nedělá dobře. Dej si pozor, abys neprochladla a na dostatečnou dávku vitamínů. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska 
Květen bude pro tebe pravým měsíc lásky. Romantické procházek a krásných večerů si užiješ do sytosti. Nezapomeň ale, že bys měla i dávat, nejen přijímat. 
Práce 
V květnu tě čeká spousta pracovního stresu. Dostaneš úžasnou nabídku, s kterou se ale bude pojit i spousta starostí. Ale ta práce tě bude ohromně bavit. 
Zdraví 
Nepodceňuj drobné zdravotní problémy. Časem se mohou vyvinout v něco mnohem závažnějšího a problém je na světě. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska 
Co se týče lásky, nebude pro tebe květen zrovna nejšťastnějším měsícem. Bude tě trápit stará záležitost, o které sis myslela, že je už dávno pryč.

Práce 
První dny měsíce budou naprosto bláznivé, nebudeš vědět, co dřív, ale nakonec se situace uklidní a na konci měsíce si na tu počáteční hrůzu ani nevzpomeneš.

Zdraví
Často tě rozesmutní pohled na tvou postavu, ale v další chvíli si dáš čokoládu nebo fastfood. Pláčem nic nevyřešíš, je potřeba něco dělat.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska 
Většinu času se tváříš jako tvrďačka, takže je pro partnera občas těžké udělat nějaké romantické gesto, protože si není jist, zda o to vůbec stojíš. Ukaž mu někdy i svou romantickou stránku.

Práce 
V práci to nebude žádný med, budeš toho mít nad hlavu a vloudí se i pár chybiček. Ale nadřízený bude mít pochopení.

Zdraví
Už dlouhou dobu jsi nebyla tak odhodlaná změnit svůj životní styl. Tak s chutí do toho a nenechej se nikým odradit.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska 
Rodinné návštěvy tě často vysílí neuvěřitelným způsobem. Dej si pro tentokrát pohov a absolvuj jich co nejméně.

Práce 
Čeká tě obrovské a důležité rozhodnutí. Budeš muset zvážit, jestli ti stojí za to obrátit svůj život vzhůru nohama, nebo to necháš raději při starém.

Zdraví
Neměla bys přeceňovat své síly. Zvlášť předvádět své fyzické dovednosti, abys někoho oslnila, by se ti nemuselo vyplatit.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska 
Květen ti nebude po partnerské stránce zrovna vyhovovat. Budeš muset čelit několika výměnám názorů. Dávej si při nich pozor na pusu, mohla bys plácnout něco, čeho bys později litovala.
Práce 
Květen bude v práci doslova horor. Máloco půjde tak, jak by sis představovala. Ale nezoufej, nebude to trvat věčně.

Zdraví
Každý den chodíš spát v jinou dobu, často ještě hodiny zíráš do stropu a ráno nejsi schopná vstát. Měla bys tyhle své návyky změnit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska 
Objekt svého zájmu není zrovna prototyp hodného kluka. Měla bys zvážit, jestli ti ten vztah za to stojí. Jestli ti nepřinese víc starostí, než radostí.

Práce 
Spousta kolegů si v květnu udělá dovolenou a část jejich práce padne právě na tebe. Drž se a nenechej se tou prací zavalit.

Zdraví
Poslední dobou tě trápí bolesti zad. Neměla bys to řešit léky, pravidelný pohyb ti udělá mnohem větší službu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska 
S partnerem si po delší době užíváte zase společných chvil. Máš pocit, že jste zase na začátku vašeho vztahu a všechno je krásné a růžové. Užívejte si to!

Práce 
Svou prací se poslední dobou zabýváš opravdu hodně. Věnuj se občas také rodině, kamarádům a sobě. Práce nikam neuteče.

Zdraví
Docela aktivně se věnuješ sportu, ale poslední dobou tě trápí bolesti. Neměla bys to podceňovat a zajít k odborníkovi. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska 
Partner tě překvapí svou iniciativou. Většinou jsi to ty, kdo vymýšlí společné aktivity, ale tentokrát to vezme do rukou všechno on.

Práce 
Práce se ti za poslední dobu docela nakupila. Neměla bys déle otálet a pustit se naplno do práce. Nebo ti zpoždění nadělá řadu problémů.

Zdraví

Nepodceňuj počasí, i v květnu může být pěkná zima, která ti může zadělat na nějakou nemoc.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska 
Květen pro tebe bude přelomový. Čeká tě velké překvapení! Štěstí z tebe pak bude zářit celý měsíc.

Práce 
Na začátku měsíce si užiješ klidu, o to horší to bude, až zas začne blázinec. Hlavně ber všechno v klidu, jakmile začneš panikařit, jsi ztracená.

Zdraví
V jednu chvíli se dokážeš stravovat stoprocentně zdravě, ale další týden si zas pochutnáváš na fast foodu. Dej si na to pozor.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska 
Poslední dobou nemáš dobrou náladu ty ani tvůj partner. A sami sobě si ji tak stále ubíráte. Vyraz na víkend k rodičům nebo s kamarádkami na výlet, pak bude atmosféra hned příjemnější.

Práce 
Někteří tví spolupracovníci nejsou zrovna přátelští a každá chyba, kterou uděláš, jim udělá radost. Nebuď jako oni a udělej vstřícný krok. Situaci tak můžeš jenom zlepšit.

Zdraví
Dávej pozor na to, co jíš. Občas je ti špatně od žaludku, a nemůžeš přijít na to z čeho.

Autor:
Publikováno: 13. 5. 2019 16:23 Nahlásit obsah