Dívka si 20 let nečesala vlasy. Turecký kadeřník vykouzlil z dredatých kadeří hotový zázrak, ukazuje video

Dívka si 20 let nečesala vlasy. Turecký kadeřník vykouzlil z dredatých kadeří hotový zázrak, ukazuje video Zdroj: Shutterstock

Do tureckého kadeřnictví zavítala dívka Stephanie, která se 20 let nečesala a nestříhala si vlasy. I když si své kadeře umývala jednou týdně, to, co měla na hlavě, byla jedna velká ostuda. Když Stephanii umírala matka, na smrtelné posteli musela této ženě slíbit, že se svými vlasy konečně něco udělá. A výsledek? Ten dopadl nad očekávání dobře.

Dokážete si představit, že byste si 20 let nečesali a nestříhali vlasy a pouze jednou týdně si je umyli? Pro většinu z nás je to nemyslitelné, jenže pro mladou tureckou dívku Stephanii to byla realita. 

Že Stephanie zanedbává péči o své vlasy, bylo viditelné na první pohled. Když tato pohledná brunetka přišla do tureckého kadeřnictví, její kadeře sahaly až po zem, ovšem byly jeden velký zauzlený dred. 

Stephanie se překvapenému kadeřníkovi přiznala, že si své vlasy nečesala proto, že se jí zkrátka tak zacuchaly, že je nedokázala rozčesat. Z toho důvodu se je snažila zaplést, ale ani to nepomáhalo. Proto je alespoň postupně obmotávala provazem.

Jelikož Stephanie své mamince před její smrtí slíbila, že se svými vlasy konečně něco udělá, kadeřník se ihned pustil do díla. Ustřihl jí její dlouhý dred, který sahal až na zem, což se ovšem neobešlo bez slz. Následně jí vlasy umyl, rozčesal, sestříhal a oživil trendy melírem.

Stephanie se tak konečně mohla radovat z nádherných vlasů, ve kterých vynikla její přirozená krása. Turecká dívka v novém účesu vypadá fantasticky a ve srovnání se svým dřívějším já neuvěřitelně prokoukla. Kdyby žila její maminka, měla by z ní určitě také velkou radost.

Zdroj: YouTube
Autor:
Publikováno: 8. 7. 2021 10:27 Nahlásit obsah