Radka Třeštíková se předvedla s krátkou ofinou a kroužkem v nose. Totálně změnila image

Radka Třeštíková se předvedla s krátkou ofinou a kroužkem v nose. Totálně změnila image Zdroj: Profimedia

Spisovatelka Radka Třeštíková sdílela na Instagramu selfie, které pořídila bezprostředně po návratu z kadeřnického studia. Kadeřnice si tentokrát oblíbenou spisovatelku vzala opravdu do parády a proměnila ji v úplně jinou ženu.

Jak dokazuje nejnovější instagramové selfie, Radka Třeštíková se rozhodla pro radikální změnu image. Během návštěvy kadeřnického studia si tentokrát nechala výrazně střihnout ofinu a svůj nový vzhled korunovala kroužkem v nose.

https://www.instagram.com/p/CaSDJj2MkAoSw8k__W-WBIkLi_1TPCoax06y700/ 

Změna účesu české spisovatelce velmi svědčí. V ofině neuvěřitelně prokoukla a tento střih jí ubral až několik let. “Splněnej sen, hele,” okomentovala svůj nový účes přímo Radka Třeštíková.

Nové vlasy Radky Třeštíkové si nemohou vynachválit ani její instagramoví sledující. V komentářích spisovatelce píšou, že jí ofina neskutečně sluší a že změna účesu bylo super rozhodnutí. Někteří sledující dodávají, že Radku Třeštíkovou z počátku v novém účesu vůbec nepoznali a museli se nejprve ujistit, čí instagramový profil zrovna prohlížejí.

Některé ženy však Radku Třeštíkovou upozornily i na to, že údržba ofiny je náročnější záležitost, než se na první pohled zdá. Podotkly, že i když je to s ofinou někdy boj, rády se k tomuto střihu pravidelně vrací. 

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 23. 2. 2022 12:26 Nahlásit obsah