Jitka Boho namalovala svůj první putovní kamínek. Kdo ho najde?

Jitka Boho namalovala svůj první putovní kamínek. Kdo ho najde? Zdroj: Profimedia

Znáte venkovní hru putovní kamínky? Tuto hru si zamilovali hlavně rodiče a jejich malé děti. Výjimkou není ani modelka a zpěvačka Jitka Boho, která se na Instagramu pochlubila svým prvním malovaným kamínkem. Vážně se povedl, a tak nezbývá, aby jej se svou dcerkou Rosálkou vypustily do světa. Schválně, kdo z vás tento kamínek najde?

Hotovo. A teď co s ním? Myslím, že díky Rosálce budu mít nový koníček. Když už ty kamínky občas vezmeme, tak musíme zase nějaké vrátit a poslat dál,” napsala Jitka Boho na Instagram pod fotku svého prvního putovního kamínku, který sama namalovala.

Putovní kamínek od této maminky šestileté Rosálky by si přál najít snad každý. Je na něm vyobrazený tmavý les s noční oblohou a ve výsledku působí takřka magicky. Jitce Boho se její první malovaný kamínek skutečně povedl.

Nezbývá tedy, aby jej při jedné ze svých procházek městem nebo přírodou položila společně se svou dcerkou na libovolné místo. Zde si již kamínek Jitky Boho počká na svého náhodného nálezce.

Venkovní hra putovní kamínky je v Česku aktuálně velmi populární. Zajímá vás, jak se hraje? Vybraný kamínek pokreslíte libovolným obrázkem, zezadu napíšete svoje PSČ a označení Fb Kamínky. Poté již stačí kamínek vypustit do světa a položit jej při své procházce či výletu na libovolné místo, které je ovšem dobře viditelné, díky čemuž si jej kolemjdoucí snadnou všimnou.

A co když nějaký putovní kamínek naopak najdete? Vyfoťte jeho přední i zadní stranu a tyto fotky vložte do facebookové skupiny Kamínky i s popisem PSČ. Ten, kdo kamínek původně namaloval, tak díky tomu zjistí, kam až se ten “jeho” kamínek dostal. Putovní kamínek, který najdete, si však posléze nenechávejte. Poté, co jeho nález zveřejníte na Facebooku, jej pošlete zase dál.

Zdroj: Instagram.com, Kamínky | Facebook.com
Autor:
Publikováno: 19. 11. 2021 10:28 Nahlásit obsah