Kategorie Jitka Boho

Článek
Jitka Boho porodila syna Tadeáše, který vážil 3970 gramů. Porod jí dal pěkně zabrat
Jitka Boho porodila syna Tadeáše, který vážil 3970 gramů. Porod jí dal pěkně zabrat Z modelky a zpěvačky Jitky Boho se v úterý 10. října 2022 stala dvojnásobná maminka. V pražské Porodnici U Apolináře totiž přivedla na svět syna, který dostal krásné jméno Tadeáš. Jelikož chlapeček vážil 3970 gramů, byl pro Jitku Boho porod pořádná makačka.
Článek
Eva Perkausová, Eva Burešová a další nastávající maminky: Kdo čeká miminko v roce 2022?
Eva Perkausová, Eva Burešová a další nastávající maminky: Kdo čeká miminko v roce 2022? Pro mnohé známé české ženy budou následující týdny či měsíce roku 2022 opravdu přelomové. Zajímá vás, která ze slavných nastávajících maminek letos přivede na svět vytoužené děťátko? V radostném očekávání jsou nejen Eva Hecko Perkausová nebo Eva Burešová.
Článek
Jitka Boho namalovala svůj první putovní kamínek. Kdo ho najde?
Jitka Boho namalovala svůj první putovní kamínek. Kdo ho najde? Znáte venkovní hru putovní kamínky? Tuto hru si zamilovali hlavně rodiče a jejich malé děti. Výjimkou není ani modelka a zpěvačka Jitka Boho, která se na Instagramu pochlubila svým prvním malovaným kamínkem. Vážně se povedl, a tak nezbývá, aby jej se svou dcerkou Rosálkou vypustily do světa. Schválně, kdo z vás tento kamínek najde?
Článek
Zpěvačka Jitka Boho zavzpomínala o Dušičkách na setkání s mrtvou prababičkou: Byl to zážitek, ze kterého mrazí
Zpěvačka Jitka Boho zavzpomínala o Dušičkách na setkání s mrtvou prababičkou: Byl to zážitek, ze kterého mrazí Zpěvačka Jitka Boho se na svém Instagramu o Dušičkách 2. listopadu svěřila se zážitkem, ze kterého mrazí. Ve svém příspěvku napsala, že když byla malá, přišla se za ní šest dní po pohřbu rozloučit její mrtvá prababička. Také věříte, že existuje něco mezi nebem a zemí?