Eva Perkausová, Eva Burešová a další nastávající maminky: Kdo čeká miminko v roce 2022?

Eva Perkausová, Eva Burešová a další nastávající maminky: Kdo čeká miminko v roce 2022? Zdroj: Profimedia

Pro mnohé známé české ženy budou následující týdny či měsíce roku 2022 opravdu přelomové. Zajímá vás, která ze slavných nastávajících maminek letos přivede na svět vytoužené děťátko? V radostném očekávání jsou nejen Eva Hecko Perkausová nebo Eva Burešová.

Která známá česká žena aktuálně nosí pod srdcem vytoužené miminko? Své druhé dítě přivede zanedlouho na svět Miss a modelka Jitka Boho. Tato nastávající maminka se krátce před porodem stěhovala z Třebíče, kde s 6letou dcerou Rosálií bydlela u svých rodičů, do Prahy. Se svým přítelem a otcem nenarozeného miminka Tomášem Hřebíkem si totiž Jitka Boho zbudovala v české metropoli společné bydlení.

V radostném očekávání je také moderátorka CNN Prima NEWS Eva Hecko Perkausová. Tato krásná žena začíná aktuálně již šestý měsíc těhotenství a podle svých slov si užívá vše, co s ním souvisí.

Eva Hecko Perkausová prochází těhotenstvím bez jakýchkoliv zdravotních komplikací. Přiznala, že ji dokonce minuly typické těhotenské nevolnosti. A kila navíc? Prozatím přibrala pouhé čtyři kilogramy.

Nastávající 28leté mamince těhotenství nesmírně sluší a myslí si to ostatně také její instagramoví sledující. Jelikož Eva Hacko Perkausová v těhotenství jenom září, lidé ji zpravidla tipují na chlapečka.

Pod srdcem nosí aktuálně miminko také herečka a zpěvačka Eva Burešová, která to má opravdu “za pár”. Eva tak zanedlouho přivede na svět svého druhého potomka a z jejího prvorozeného syna Nathaniela se tak stane velký bráška. Otcem dítěte, které Eva Burešová v roce 2022 porodí, je známý šéfkuchař Přemek Forejt. Hvězdný pár si pohlaví miminka nechává pro sebe. Zda to bude chlapeček, nebo holčička, zůstává tedy pro jejich fanoušky velkou neznámou.

Zdroj: Instagram.com/evaperkausova, Instagram.com/evabureshsalvatore, Instagram.com/jitkaboho, Super.cz
Autor:
Publikováno: 5. 8. 2022 10:01 Nahlásit obsah