Kategorie YouTube

Článek
Školáky přecházející přes přechod pro chodce dělil od tragédie zlomek sekundy. Pořízené video je varováním pro všechny
Školáky přecházející přes přechod pro chodce dělil od tragédie zlomek sekundy. Pořízené video je varováním pro všechny Na YouTube se nedávno objevilo video, které svým obsahem šokovalo spoustu sledujících. Na záznamu pořízeném palubní kamerou vidíte dvě děti se školními taškami na zádech, které přecházejí přechod pro chodce. Z pořízeného videa tuhne krev v žilách a mělo by být varováním jak pro všechny chodce, tak řidiče.
Článek
Známý polský youtuber spáchal sebevraždu skokem z 12. patra. Bylo mu 35 let
Známý polský youtuber spáchal sebevraždu skokem z 12. patra. Bylo mu 35 let Polská média zveřejnila 18. července 2023 velmi smutnou zprávu. Podle jejich informací vyskočil z 12. patra výškového domu známý polský youtuber Rafal Górecki, který vystupoval pod pseudonymem Ravgor. Známý online tvůrce zemřel ve věku pouhých 35 let.
Článek
Přibývá vážných nehod motorkářů: Podívejte se na video jedné z nich, která se stala v Buchlovských kopcích na Zlínsku
Přibývá vážných nehod motorkářů: Podívejte se na video jedné z nich, která se stala v Buchlovských kopcích na Zlínsku Statistiky říkají, že každou 8. obětí silniční nehody je motorkář. Bohužel i letošní sezona v Česku si již vyžádala desítky obětí z řad motorkářů. Jedním z oblíbených míst motorkářů je silnice plná zákrut v Buchlovských kopcích na Zlínsku. Policisté jako varování zveřejnili video z nehody motorkáře v této lokalitě, které nasnímala akční kamera.
Článek
Dívka si 20 let nečesala vlasy. Turecký kadeřník vykouzlil z dredatých kadeří hotový zázrak, ukazuje video
Dívka si 20 let nečesala vlasy. Turecký kadeřník vykouzlil z dredatých kadeří hotový zázrak, ukazuje video Do tureckého kadeřnictví zavítala dívka Stephanie, která se 20 let nečesala a nestříhala si vlasy. I když si své kadeře umývala jednou týdně, to, co měla na hlavě, byla jedna velká ostuda. Když Stephanii umírala matka, na smrtelné posteli musela této ženě slíbit, že se svými vlasy konečně něco udělá. A výsledek? Ten dopadl nad očekávání dobře.
Článek
V novém díle Revolution of Magic byla hostem Anička Slováčková. Co tentokrát Radek předvedl před ní?
V novém díle Revolution of Magic byla hostem Anička Slováčková. Co tentokrát Radek předvedl před ní? A máme tady další díl oblíbeného youtubového pořadu Revolution of Magic, který patří kouzelníkovi a iluzionistovi Radku Bakaláři. Do jeho nového dílu pozvání přijala zpěvačka, herečka a moderátorka Anna Julie Slováčková. A věřte, že se opět bylo na co koukat.
Článek
Eva Burešová podlehla kouzlu Radka Bakaláře z Revolution of Magic. Podívejte se na to, čím ji dostal
Eva Burešová podlehla kouzlu Radka Bakaláře z Revolution of Magic. Podívejte se na to, čím ji dostal Radka Bakaláře, profesionálního českého kouzelníka a iluzionistu, není nutné sáhodlouze představovat. Do svého pořadu na YouTube si pravidelně zve známé osobnosti, které svými dovednostmi dokáže totálně odzbrojit. Do prvního dílu nové série pozvání přijala herečka a zpěvačka Eva Burešová.
Článek
Amy Brooks nemá ruce ani nohy. Přesto vaří, řídí auto, šije na zakázku a natáčí videa na YouTube
Amy Brooks nemá ruce ani nohy. Přesto vaří, řídí auto, šije na zakázku a natáčí videa na YouTube Amy Brooks z amerického Pittsburghu to nikdy neměla v životě lehké. Narodila se s genetickou vadou, v jejímž důsledku neměla ruce ani nohy. Biologičtí rodiče se jí ihned po porodu zřekli. Následně se díky adopci dostala do milující rodiny Brooksových. Poznala pravou lásku a naučila se se svým handicapem plnohodnotně žít.
Článek
Rasismus, agresivita a násilí amerických policistů: Češi žijící v USA zveřejnili na YouTube svůj vlastní názor na tento problém
Rasismus, agresivita a násilí amerických policistů: Češi žijící v USA zveřejnili na YouTube svůj vlastní názor na tento problém Amerikou zmítají rasové nepokoje, které vyvolala smrt Afroameričanů George Floyda a Raysharda Brookse, kteří zemřeli při policejním zásahu. Vlivem těchto událostí lidé v USA protestují proti násilí páchaném na afroamerické menšině. Objevují se i jiné názory. Svůj postoj k celé věci zveřejnil na YouTube český pár, který v USA žije přes pět let.
Článek
Youtuber Joey Salands ukazuje, jak jsou malé děti důvěřivé a klidně odejdou s cizím člověkem. Jeho videa jsou poučením pro rodiče
Youtuber Joey Salands ukazuje, jak jsou malé děti důvěřivé a klidně odejdou s cizím člověkem. Jeho videa jsou poučením pro rodiče Svým dětem jistě už od raného věku vštěpujete, že se nemají bavit s cizími lidmi. Natož si od nich brát bonbony nebo si k nim sedat do auta. Kdyby ale přišlo na věc, dali byste za své děti ruku do ohně? Právě na tuto skutečnost se zaměřil youtuber Joey Salads ve svém sociálním experimentu, z jehož výsledku mnohým rodičům tuhne krev v žilách.
(2) Načíst více