Přibývá vážných nehod motorkářů: Podívejte se na video jedné z nich, která se stala v Buchlovských kopcích na Zlínsku

Přibývá vážných nehod motorkářů: Podívejte se na video jedné z nich, která se stala v Buchlovských kopcích na Zlínsku Zdroj: Shutterstock

Statistiky říkají, že každou 8. obětí silniční nehody je motorkář. Bohužel i letošní sezona v Česku si již vyžádala desítky obětí z řad motorkářů. Jedním z oblíbených míst motorkářů je silnice plná zákrut v Buchlovských kopcích na Zlínsku. Policisté jako varování zveřejnili video z nehody motorkáře v této lokalitě, které nasnímala akční kamera.

I v letošním roce bohužel přibývá vážných nehod motorkářů, které mají mnohdy i fatální následky. Doslova rájem motorkářů je silnice plná zákrut v Buchlovských kopcích. Jak dosvědčuje řada pomníčků u cest, řada motorkářů zde však v nedávné minulosti přecenila své síly i schopnosti.

Policisté ze Zlínského kraje proto z preventivních důvodů zveřejnili kamerový záznam jedné z několika vážných havárií motocyklu, která se na Zlínsku stala v letošním roce. 

Motorkář nezvládl svůj stroj přímo v Buchlovských vrších. Jeho havárii zachytila akční kamera, kterou měl nainstalovanou na své motorce. V zachyceném videu se tak můžete podívat na nehodu přímo z pohledu motorkáře.

Zdroj: Tydenikpolicie.cz, YouTube.com

Autor:
Publikováno: 29. 7. 2021 11:09 Nahlásit obsah