Kategorie Nehoda

Článek
Hororový zážitek: Lidé viseli na horské dráze 3 hodiny hlavou dolů, až poté je vysvobodili záchranáři
Hororový zážitek: Lidé viseli na horské dráze 3 hodiny hlavou dolů, až poté je vysvobodili záchranáři Takový zážitek byste nepřáli ani svému nepříteli. I když vám jízda na horské dráze v těle rozproudí adrenalin, viset z ní hlavou dolů tři hodiny rozhodně nechcete. Své by o tom mohlo vyprávět osm nešťastníků, kteří takto trpěli na horské dráze s názvem Fire Ball na festivalu v Crandonu v americkém Wisconsinu.
Článek
V 71 letech zemřel herec Treat Williams. Osudnou mu byla nehoda na motorce
V 71 letech zemřel herec Treat Williams. Osudnou mu byla nehoda na motorce Slavný americký herec Treat Williams měl v noci na úterý 13. června 2023 nehodu na motorce. Bohužel při ní přišel o život. Hvězdě Formanova filmu Vlasy a oblíbeného seriálu Everwood bylo 71 let. Paradoxně odešel na druhý břeh jen několik dnů po svém příteli a kolegovi z Everwoodu, Johnu Beasleym.
Článek
Předjíždění sypače je hazard. Silničáři ze Středočeského kraje zveřejnili video s řidičem osobního auta, kterému se to nevyplatilo
Předjíždění sypače je hazard. Silničáři ze Středočeského kraje zveřejnili video s řidičem osobního auta, kterému se to nevyplatilo S vozidly zimní údržby silnic a dálnic se v zimním období setkáváme dennodenně. Právě při předjíždění sypače na neprohrnutých či neposypaných cestách bychom se měli mít na pozoru, protože nám hrozí vysoké riziko karambolu. O tom, že se předjíždět sypač nevyplatí, ostatně ví jeden řidič ze Středočeského kraje. Podívejte se na video.
Článek
Přibývá vážných nehod motorkářů: Podívejte se na video jedné z nich, která se stala v Buchlovských kopcích na Zlínsku
Přibývá vážných nehod motorkářů: Podívejte se na video jedné z nich, která se stala v Buchlovských kopcích na Zlínsku Statistiky říkají, že každou 8. obětí silniční nehody je motorkář. Bohužel i letošní sezona v Česku si již vyžádala desítky obětí z řad motorkářů. Jedním z oblíbených míst motorkářů je silnice plná zákrut v Buchlovských kopcích na Zlínsku. Policisté jako varování zveřejnili video z nehody motorkáře v této lokalitě, které nasnímala akční kamera.
Článek
Teprve 2letá holčička z USA umrzla venku před domem. Ráno ji mrtvou našli sousedé
Teprve 2letá holčička z USA umrzla venku před domem. Ráno ji mrtvou našli sousedé Mladá rodina z New Hampshire v USA v těchto dnech zažívá rodinnou tragédii. Jak oznámily místní noviny, před pár dny bylo nalezeno tělo teprve 2leté holčičky, která kvůli silným mrazům venku umrzla. Jak je to možné?
Článek
Během mise přišel o všechny končetiny. Reakce jeho přítelkyně překvapila všechny okolo
Během mise přišel o všechny končetiny. Reakce jeho přítelkyně překvapila všechny okolo Taylor a Danielle jsou mladý pár, který vždy miloval sporty, hlavně ty extrémní. Proto, když Taylor vstoupil do armády, Danielle nic nenamítala. Měla sice o Taylora strach, ale věděla, že je to jeho životní přání, a tak ho podporovala. Slíbili si, že budou vždy stát při sobě, ať se stane cokoliv.
Článek
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět Policisté, hasiči i záchranáři vám potvrdí, že nejhorší částí jejich práce je zasahovat u tragických dopravních nehod, během kterých umírají lidé. Zvlášť jde-li o děti, nebo dokonce celé rodiny. Uznání si zaslouží americký policista Nick Struck, který po těžké autonehodě rozptyloval malou holčičku, která jako jediná z rodiny vyvázla bez újmy.
(2) Načíst více