Během mise přišel o všechny končetiny. Reakce jeho přítelkyně překvapila všechny okolo

Během mise přišel o všechny končetiny. Reakce jeho přítelkyně překvapila všechny okolo Zdroj: chapamia.com

Taylor a Danielle jsou mladý pár, který vždy miloval sporty, hlavně ty extrémní. Proto, když Taylor vstoupil do armády, Danielle nic nenamítala. Měla sice o Taylora strach, ale věděla, že je to jeho životní přání, a tak ho podporovala. Slíbili si, že budou vždy stát při sobě, ať se stane cokoliv.

Když v roce 2012, tehdy 23letý Taylor šlápl na minu, která mu doslova amputovala obě ruce a nohy, svět se mu zhroutil. Bál se, chtěl raději zemřít. Nechtěl se s Danielle ani vidět, protože byl přesvědčený, že jako většina dívek neunese život s mrzákem. Velmi se v ní ale spletl.

Danielle totiž ani na okamžik nepomyslela na to, že by svého milovaného Taylora opustila a žila bez něj. Společně se postavili tomuto hroznému osudu.

Taylor nakonec pochopil, že láska, kterou k sobě navzájem cítí dokáže vše překonat, a tak požádal svou Danielle o ruku. Ta s nadšením souhlasila, protože si brala svou životní lásku. “Nohy ani ruce nejsou důležité, srdce a charakter člověka je mnohem důležitější,” dodala Danielle.

Autor:
Publikováno: 6. 8. 2020 16:33 Nahlásit obsah