Teprve 2letá holčička z USA umrzla venku před domem. Ráno ji mrtvou našli sousedé

Teprve 2letá holčička z USA umrzla venku před domem. Ráno ji mrtvou našli sousedé Zdroj: dailymail.co.uk

Mladá rodina z New Hampshire v USA v těchto dnech zažívá rodinnou tragédii. Jak oznámily místní noviny, před pár dny bylo nalezeno tělo teprve 2leté holčičky, která kvůli silným mrazům venku umrzla. Jak je to možné?

Mladá rodina se do New Hampshire přestěhovala za vidinou lepšího života, avšak nikdo z nich netušil, že se jim život obrátí vzhůru nohama. Teprve 2letá Sophia Van Schoick se jeden večer rozhodla, že se půjde podívat ven a do krutých mrazů, kdy teploměr ukazoval -18 °C, vyrazila pouze v lehké noční košilce.

Zdroj: dailymail.co.uk Tělíčko mrtvé dívky našli sousedé kolem sedmé hodiny ranní. Již v noci údajně slyšeli pláč, avšak nic neviděli. Až ráno si všimli ležícího těla před dveřmi – okamžitě k němu běželi a když uviděli, že se jedná o dítě, zabalili jej do deky a zavolali záchrannou službu. Sophie byla ale bohužel již mrtvá.

Dle slov dědečka Sophie se jedná o nehodu a ohromnou tragédii. Vypadá to totiž, že se holčička vydala ven před dům, avšak neuměla ještě dobře chodit a nedokázala se dostat zpět do domu přes schody.

Zdroj: dailymail.co.uk Jelikož se mladá rodina do domu přistěhovala teprve nedávno, čekala je rozsáhla rekonstrukce. Kromě spousty dalších oprav je čekalo také dodělání zámků u dveří. A právě chybějící zámek u vchodových dveří se pro Sofii stal osudným.

Autor:
Publikováno: 27. 1. 2021 16:29 Nahlásit obsah