Kategorie Tragédie

Článek
Tragédie v Jižní Karolíně: Tříleté dítě zemřelo v rozpáleném autě. Nic ale není, jak se zdá
Tragédie v Jižní Karolíně: Tříleté dítě zemřelo v rozpáleném autě. Nic ale není, jak se zdá V Jižní Karolíně v USA došlo k tragické události, která fatálně zasáhla jednu mladou rodinu. Jejich tříleté dítě zemřelo poté, co se během hry samo dostalo do auta, ale už se nedokázalo dostat ven. Tento nešťastný incident je varováním pro všechny rodiče, aby své potomky za každých okolností střežili jako oko v hlavě.
Článek
Řidič MŠ nechal roční holčičku nejméně 5 hodin v rozpálené dodávce. Bohužel zemřela
Řidič MŠ nechal roční holčičku nejméně 5 hodin v rozpálené dodávce. Bohužel zemřela V americké Nebrasce se stala tragická událost, která šokovala celý svět. Roztržitý řidič, který svážel malé děti do mateřské školy, zapomněl ráno roční holčičku v dodávce. Dívenka zůstala v rozpáleném vozu nejméně 5 hodin. Poté, co ji zaměstnanci MŠ objevili, už byla bohužel po smrti.
Článek
Teenageři fotili selfie na odstaveném vagóně. Pro jednoho tato klukovina skončila smrtí
Teenageři fotili selfie na odstaveném vagóně. Pro jednoho tato klukovina skončila smrtí V Letohradě v okrese Ústí nad Orlicí se stala obrovská tragédie. V pátek 16. června večer si partička mladých lidí krátila na místním nádraží volnou chvíli. Nápad pořídit si selfie na odstaveném vagóně se však pro jednoho teenagera stal osudným.
Článek
Lékař při porodu utrhnul miminku hlavičku. Nemocnice chtěla tento incident utajit
Lékař při porodu utrhnul miminku hlavičku. Nemocnice chtěla tento incident utajit Obrovské neštěstí při porodu se stalo v brazilském města Belo Horizonte. Mladá maminka přiváděla na svět přirozenou cestou svou vytouženou holčičku. Porod však probíhal velmi těžce a když lékaři v porodních cestách uviděli hlavu miminka, snažili se jej vytáhnout. Jak informoval brazilský portál Globo, porodník však miminku utrhnul hlavu.
Článek
V pouhých 27 letech zemřel rapper Costa Titch. Osudný se mu stal kolaps na podiu během vystoupení
V pouhých 27 letech zemřel rapper Costa Titch. Osudný se mu stal kolaps na podiu během vystoupení V sobotu 11. března 2023 se naskytl účastníkům Ultra Music Festivalu v jihoafrickém Johannesburgu hrůzný pohled. Při vystoupení na pódiu totiž zkolaboval známý rapper Coasta Titch. Mladý umělec následně bohužel zemřel v nemocnici. Bylo mu pouhých 27 let.
Článek
Smutná zpráva z Rallye Dakar 2023: Kamion Aleše Lopraise měl kolizi s divákem, ten nepřežil
Smutná zpráva z Rallye Dakar 2023: Kamion Aleše Lopraise měl kolizi s divákem, ten nepřežil Rallye Dakar 2023 má bohužel první oběť. Po kolizi s kamionem Aleše Lopraise zemřel v úterý 10. ledna divák. Smrt 69letého fanouška potvrdil sám český jezdec. Ve středu 11. ledna zveřejnil na Facebooku video, které obsahuje i záběry z nehody. Aleše Lopraise tato tragédie velmi zasáhla a zároveň potvrzuje, že se stal jejím nevědomým účastníkem.
Článek
Rodinná tragédie podobná krkonošskému případu otřásla Polskem. Táta zmizel s 3letou dcerou, policie pracuje s verzí rozšířené sebevraždy
Rodinná tragédie podobná krkonošskému případu otřásla Polskem. Táta zmizel s 3letou dcerou, policie pracuje s verzí rozšířené sebevraždy Smrt mámy a jejího 3letého syna v Krkonoších zasáhla celé Česko. Bohužel podobný případ se před pár dny stal i v Polsku. Ve čtvrtek 5. ledna 2023 bylo vyhlášeno pátrání po 37letém muži a jeho 3leté dceři, kteří se ztratili v oblasti Lublinského vojvodství. O den později byli nalezeni v lese mrtví, vyšetřovatelé mluví o rozšířené sebevraždě.
Článek
Video z nehody v Bratislavě, při které zemřelo 5 lidí: Bezpečnostní kamera zachytila, jak se to stalo
Video z nehody v Bratislavě, při které zemřelo 5 lidí: Bezpečnostní kamera zachytila, jak se to stalo Stačilo několik sekund a stát v nesprávnou dobu na nesprávném místě. V neděli 2. října večer smetlo osobní auto v centru Bratislavy skupinu lidí, kteří čekali na zastávce MHD na autobus. Bilance je hrozivá, 5 mrtvých a zraněných. Hororovou nehodu zachytila bezpečnostní kamera, na jejíchž záběrech je vidět, že za autem zůstala pouze ohnivá čára.
Článek
Útok žraloka v Austrálii 2022: Plavce na místě roztrhal velký bílý žralok, z hororové události existuje video
Útok žraloka v Austrálii 2022: Plavce na místě roztrhal velký bílý žralok, z hororové události existuje video U pobřeží australského Sydney se ve středu 16. února 2022 odehrál hororový okamžik. Poprvé za 60 let zde totiž žralok zabil člověka. Na nic netušícího plavce zaútočil čtyři až pětimetrový bílý žralok, muž bohužel neměl šanci uniknout. Z celé události existuje video, které je ovšem jenom pro otrlé.
(10) Načíst více