Řidič MŠ nechal roční holčičku nejméně 5 hodin v rozpálené dodávce. Bohužel zemřela

Řidič MŠ nechal roční holčičku nejméně 5 hodin v rozpálené dodávce. Bohužel zemřela Zdroj: Shutterstock

V americké Nebrasce se stala tragická událost, která šokovala celý svět. Roztržitý řidič, který svážel malé děti do mateřské školy, zapomněl ráno roční holčičku v dodávce. Dívenka zůstala v rozpáleném vozu nejméně 5 hodin. Poté, co ji zaměstnanci MŠ objevili, už byla bohužel po smrti.

Koncem letošního srpna se před mateřskou školkou v americké Nebrasce odehrála velká tragédie. Zemřela zde roční holčička, která zůstala - jak dokazují záznamy z bezpečnostních kamer - nejméně 5 hodin v dodávce stojící na přímém slunci. 

Zdroj: Shutterstock Svědkové však tvrdí, že dívenka mohla být v rozpáleném vozidle mnohem déle. Venku přitom panovaly tropické teploty, holčička tedy před svou smrtí musela prožít obrovské utrpení.

Že roční dívenka zůstala uvězněná v dodávce, si až po několika hodinách všiml řidič, který ráno rozvážel děti do MŠ. Okamžitě zavolal zdravotnickou záchrannou službu, která holčičku převezla do nemocnice. I přes veškerou snahu lékařů však bohužel zemřela.  

Tragická smrt roční dívenky je aktuálně předmětem vyšetřování. Řidič, který ji v rozpálené dodávce zapomněl, uvedl, že jej ráno rozptylovaly další děti. Nechal se také slyšet, že svou dodávku, poté co děti vyloží v MŠ, pravidelně prochází - tentokrát to ale neudělal.

Zdroj: Shutterstock “Jak jsi zapomněl na moje dítě? Moje dcera tam mohla být osm, sedm hodin, v dodávce bez oken. Ječela. Plakala. Nikdo nic neslyšel. Všichni byli v budově, zatímco umírala venku na parkovišti,” řekla médiím zoufalá maminka Sina Johnson, které smrt její holčičky zlomila srdce.

Nebraské ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb uvedlo, že státní úředníci vydali nouzový příkaz k dočasnému uzavření centra denní péče, na jehož parkovišti zemřela v dodávce roční dívenka. Toto centrum zůstane uzavřené do té doby, dokud se nevyšetří okolnosti celé tragédie.

Zdroj: News.sky.com, Tyla.com, Eu.usatoday.com
Autor:
Publikováno: 8. 9. 2023 12:43 Nahlásit obsah