Kategorie Mateřská škola

Článek
Chlapec přišel ze školky s nalakovanými nehty. Reakce jeho rodičů vás zaskočí
Chlapec přišel ze školky s nalakovanými nehty. Reakce jeho rodičů vás zaskočí Malý předškolák se vrátil ze školky domů a přinesl s sebou nečekané překvapení. Jeho nehty byly nalakované výraznou barvou, z čehož měl velkou radost. Neváhal o tom okamžitě informovat své rodiče, aniž by tušil, co tím doma vyvolá.
Článek
Manžel nařídil své manželce, ať je ženou v domácnosti. Tento muž nechce platit za školku
Manžel nařídil své manželce, ať je ženou v domácnosti. Tento muž nechce platit za školku Vztahy mezi manželi bývají různé. Harmonické i takové, v jejichž případě si klepete na čelo. Své by mohla vyprávět trojnásobná maminka, jejíž manžel ročně vydělá víc než 150 tisíc liber, jenže nechce platit za mateřskou školu. Po své manželce proto chce, aby opustila své zaměstnání a byla ženou v domácnosti.
Článek
Řidič MŠ nechal roční holčičku nejméně 5 hodin v rozpálené dodávce. Bohužel zemřela
Řidič MŠ nechal roční holčičku nejméně 5 hodin v rozpálené dodávce. Bohužel zemřela V americké Nebrasce se stala tragická událost, která šokovala celý svět. Roztržitý řidič, který svážel malé děti do mateřské školy, zapomněl ráno roční holčičku v dodávce. Dívenka zůstala v rozpáleném vozu nejméně 5 hodin. Poté, co ji zaměstnanci MŠ objevili, už byla bohužel po smrti.
Článek
Mateřská škola vyvěsila na dveře kontroverzní vzkaz pro rodiče. Mnozí s tímto prohlášením souhlasí
Mateřská škola vyvěsila na dveře kontroverzní vzkaz pro rodiče. Mnozí s tímto prohlášením souhlasí Máte dítě školkou povinné? Jistě jste zaregistrovali, že paní učitelky často na dveře vylepují nejrůznější vzkazy určené rodičům. Velmi kontroverzního vzkazu si všimla také jedna maminka, když šla své dítě odpoledne vyzvednout do mateřské školy. Tento vzkaz vyfotila a následně sdílela na sociálních sítích, kde vyvolal opravdu bouřlivé reakce.
Článek
Slovenskou maminku unesli před MŠ, její tělo našli po letech rozpuštěné v sudu s kyselinou. Nyní se konečně dočkala pohřbu
Slovenskou maminku unesli před MŠ, její tělo našli po letech rozpuštěné v sudu s kyselinou. Nyní se konečně dočkala pohřbu V prosinci 2016 beze stopy zmizela 34letá Andrea Vlčeková ze slovenského Hlohovce. Tři muži ji unesli přímo před mateřskou školkou, kam před tím odvedla svého mladšího synka. Slovenská maminka byla po únosu dlouhé roky nezvěstná a doslova se po ní slehla zem. Po nalezení jejího těla v sudu s kyselinou se konečně dočkala důstojného pohřbu.
Článek
Učitelky mateřské školy vzaly děti do strašidelného hradu, kde se jim vysmály. Řada dětí má z výletu trauma
Učitelky mateřské školy vzaly děti do strašidelného hradu, kde se jim vysmály. Řada dětí má z výletu trauma Se závěrem školního roku nastala pro děti doba školních a školkových výletů. Na jeden takový nezapomenou děti z mateřské školky v polském městě Słupsk. Jejich učitelky je vzaly do strašidelného hradu v Łebě. Děti se následně vrátily domů traumatizované a s pláčem.
Článek
Maminka našla na těle své dcery 25 krvavých šrámů poté, co ji vyzvedla ze školky. Zaskočí vás, jak vše dopadlo
Maminka našla na těle své dcery 25 krvavých šrámů poté, co ji vyzvedla ze školky. Zaskočí vás, jak vše dopadlo Když dala Alice Martinová z americké Arizony svou 15měsíční dcerku ráno do školky, rozhodně ani v nejhorším snu nepočítala s tím, v jakém stavu si ji odpoledne vyzvedne. Maminka totiž s hrůzou našla doma na těle své holčička 25 krvavých šrámů.
Článek
Přichází 4. ročník konference Růst společně. Zaměří se především na výchovu a vzdělávání dětí s ohledem na jejich potenciál
Přichází 4. ročník konference Růst společně. Zaměří se především na výchovu a vzdělávání dětí s ohledem na jejich potenciál Už počtvrté se na konci dubna uskuteční online konference Růst společně. Účastníkům nabídne přednášky patnácti světových a pěti českých expertů, kteří se zaměří na témata z oblasti výchovy, psychologie, Montessori a celostního rozvoje dítěte.
Článek
Naštvaná maminka zveřejnila dopis, který přišel ze školky: Vaše dcera je tlustá, stálo v něm
Naštvaná maminka zveřejnila dopis, který přišel ze školky: Vaše dcera je tlustá, stálo v něm Rozhořčená britská maminka Lauren Ormesher zveřejnila dopis z mateřské školy, který jí přistál v poštovní schránce. Školka v dopise mámě oznámila, že její čtyřletá dcera Maggie podstoupila kontrolu BMI a že má dle tabulek nadváhu. Co si o tomto přístupu předškolního zařízení myslíte?
(8) Načíst více