Maminka našla na těle své dcery 25 krvavých šrámů poté, co ji vyzvedla ze školky. Zaskočí vás, jak vše dopadlo

Maminka našla na těle své dcery 25 krvavých šrámů poté, co ji vyzvedla ze školky. Zaskočí vás, jak vše dopadlo Zdroj: Shutterstock

Když dala Alice Martinová z americké Arizony svou 15měsíční dcerku ráno do školky, rozhodně ani v nejhorším snu nepočítala s tím, v jakém stavu si ji odpoledne vyzvedne. Maminka totiž s hrůzou našla doma na těle své holčička 25 krvavých šrámů.

Mladá maminka Alice Martinová z americké Arizony přihlásila svou dcerku batolecího věku do denní péče předškolního zařízení Creative Beginnings Daycare ve městě Tucson. Jenže holčička chodila do školky pouhých pár dnů a stal se velmi vážný problém.

Poté, co maminka vyzvedla své dítě ze školky, objevila na jeho zádech 25 krvavých skvrn. Alice Martinová byla šokována, obvinila předškolní zařízení z nedbalosti a celý incident nahlásila na policii. Co se vlastně stalo?

Zdroj: Shutterstock Krvavé šrámy, které měla holčička na zádech, představovaly desítky kousnutí od dalšího dítěte. Snímky, které Alice Martinová sdílela na Facebooku, ukazují kousance na zádech a ramenou holčičky. U některých kousanců jsou dokonce patrné stopy zubů.

Paradoxně o tom, že je holčička od ostatních dětí takto pokousaná, Alici Martinovou nikdo ze školky neinformoval. Není se proto čemu divit, že to tuto maminku velmi vykolejilo a rozzlobilo.

“Skutečnost, že mi o tom neřekli, když jsem dceru vyzvedávala ze školky, je nepřípustná. Vím, že tolikrát pokousané dítě by bylo plačtivé a velmi rozrušené. Vždy chcete chránit své děti a mám pocit, že se to nestalo. Myslím, že jsem ji nechala s někým, kdo se o ni vůbec nestaral,” uvedla rozhořčeně maminka.

A jak celý případ dopadl? Policejní oddělení města Tucson tento případ uzavřelo, a to tak že nebylo vzneseno žádné obvinění a nikdo nebyl zatčen.

Zdroj: Dailymail.co.uk, Live5news.com

Autor:
Publikováno: 9. 1. 2023 09:15 Nahlásit obsah