Kategorie Matka a dítě

Článek
Dítě v letadle jako věčné téma: Matka požádala muže v letadle, aby uvolnil místo u okna jejímu dítěti. On to ale odmítl
Dítě v letadle jako věčné téma: Matka požádala muže v letadle, aby uvolnil místo u okna jejímu dítěti. On to ale odmítl Je tu léto a s ním nastává doba cestování. Rodiny s dětmi vyrážejí na dovolenou často i letecky. Jistě souhlasíte s tím, že plačící dítě v letadle bývá postrachem všech pasažérů. O velmi nepříjemný zážitek, který vyústil v konflikt s matkou a jejím dítětem, se na sociálních sítích podělil muž, který cestoval první třídou.
Článek
Maminka našla na těle své dcery 25 krvavých šrámů poté, co ji vyzvedla ze školky. Zaskočí vás, jak vše dopadlo
Maminka našla na těle své dcery 25 krvavých šrámů poté, co ji vyzvedla ze školky. Zaskočí vás, jak vše dopadlo Když dala Alice Martinová z americké Arizony svou 15měsíční dcerku ráno do školky, rozhodně ani v nejhorším snu nepočítala s tím, v jakém stavu si ji odpoledne vyzvedne. Maminka totiž s hrůzou našla doma na těle své holčička 25 krvavých šrámů.
Článek
Dcera Markéty Konvičkové oslavila 6 měsíců. Malá Amálka je vážně roztomilá
Dcera Markéty Konvičkové oslavila 6 měsíců. Malá Amálka je vážně roztomilá Není to tak dlouho, kdy zpěvačka Markéta Konvičková porodila dcerku Amálku. Jenomže čas letí jako voda a Amálce je již krásných šest měsíců. Hrdá maminka Markéta Konvičková se svou půlroční holčičkou pochlubila na Instagramu. Amálka je vskutku roztomilý brouček. Kromě malého nosíku má oči jako pomněnky.
Článek
Předtím a potom: Fotografka ukazuje, jak mateřství mění tváře žen
Předtím a potom: Fotografka ukazuje, jak mateřství mění tváře žen Když se mladá žena stane matkou, znamená to obrovský předěl v jejím životě. Mateřství se na ní promítne nejen fyzicky, žena se změní také po psychické stránce. Právě tuto skutečnost zaznamenala litevská fotografka Vaida Razmislaviče, která nafotila ženy před prvním porodem a po něm. I vás překvapí, jak tyto dámy mateřství změnilo.