Žena čekala na porod svých dětí 2 roky. Když tohle doktoři uviděli, zůstali bez jediného slova...

V průměru trvá těhotenství zdravé matky a zdravého dítěte okolo devíti měsíců. Někdy samozřejmě dochází ke komplikacím, které mohou tuto dobu razantně narušit. Rozhodně by se však nemělo stávat, aby matka přenášela svoje děti o celý rok ve svém břiše! Řeknete si, že taková skutečnost není prakticky vůbec možná! Ono se však něco takového může stát!

Jako zdravě přemýšlející člověk byste si rozhodně poklepali na čelo, kdybyste slyšeli zprávu o tom, že dotyčná matka čeká už skoro 2 roky na porod svých paterčat. Takový zdravotní stav by se podle letmého úsudku nedal přežít bez újmy na zdraví naší rodičky. Podle satyrického deníku Newswatch-28 se však tato událost rozhodně stala a otřásla jak mecidínským prostředím, tak i zpravodajskými službami. Podívejte se na následují video, kde uvidíte naši matku Angie Delloru s obrovským břichem, jak kráčí po chodbě místní nemocnice.

Tak co myslíte? Děláme si z vás šprťouchlata a celá zpráva je jen dobře cílený hoax nebo je její těhotenství opravdu reálné? Přesvědčte se sami v následujícím videu...

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 8. 9. 2022 13:10 Nahlásit obsah