Kategorie Česká republika

Článek
Rodina z Česka prosí o peníze. Potřebují je na léčbu nemocného syna a pro sebe
Rodina z Česka prosí o peníze. Potřebují je na léčbu nemocného syna a pro sebe Na webové stránce GoFundMe.com, která pomáhá lidem v těžkých životních situacích získat peníze, se objevil příběh jedné rodiny z České republiky. Rodiče zde ostatní uživatele prosí o finanční pomoc na léčbu jejich teprve čtyřletého syna Matěje.
Článek
Víte, co je to mezinárodní řidičský průkaz a jestli jej můžete využít i u nás v ČR?
Víte, co je to mezinárodní řidičský průkaz a jestli jej můžete využít i u nás v ČR? Jen málokterý řidič ví, co vlastně vůbec mezinárodní řidičský průkaz je, kde jej může využít a zda platí i u nás v České republice. Vysvětlení je jednoduché, pokud jezdíte po zemích Evropské unie, bohatě si vystačíte s tím řidičským průkazem, který máte u sebe. Jenže pokud chcete vycestovat jinam, tam už vám stačit nebude.
Článek
Krásy České republiky: 20 fotek, které dokazují, v jak nádherné zemi žijeme
Krásy České republiky: 20 fotek, které dokazují, v jak nádherné zemi žijeme Naše vlast je krásná a ne že ne! Máme nádhernou krajinu, louky, lesy, kopce jako nikde na světě. Města se pyšní mnohými historickými a kulturními památkami a nechybí zde tajuplný genius loci. Pokud jste stále na pochybách, následující fotogalerie vás o krásách České republiky stoprocentně přesvědčí.